Varanus exanthematicus - terárium + výbava

pred 13 rokmi 5 mesiacmi - pred 9 rokmi 6 mesiacmi #37633 od ajcilop
prosimm vas neviete mi niekto poradit z chovom tohto nadherneho varana alebo sem dajte fotky vasich varanov aj ine druhy :D lol:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #37640 od petersveter
No hlavne že v inom prí­spevku pí­šeš že si ho ideš kupovat a nič o tom nevieš :wink: Kupit malého varana ,,za facku" dokáže každy ,ale aké potrebuje terárko v dospelosti ,vybavenie, zdroj UVB a náklady na krmivo si treba dobre premysliet .

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #37648 od ajcilop
Odpoveď od ajcilop na tému Re: varanus exanthematicus

petersveter napísal: No hlavne že v inom prí­spevku pí­šeš že si ho ideš kupovat a nič o tom nevieš :wink: Kupit malého varana ,,za facku" dokáže každy ,ale aké potrebuje terárko v dospelosti ,vybavenie, zdroj UVB a náklady na krmivo si treba dobre premysliet .

neni to tak ako si myslis ja viem ake mu treba terarko zistoval som si veci ale nenasiel som take ze ci mu treba nadrz aby sa tam celi namocil alebo ako casto krmit a tak dalej ja take wem ze ake velke treba terarko. terarko je uz vo vyrobe alebo napriklak nenasiel som ze ako dlho sa doziva ale ja zakladne veci viem

pred 11 rokmi 7 mesiacmi - pred 11 rokmi 7 mesiacmi #73119 od ToPaS
Odpoveď od ToPaS na tému Re: varanus exanthematicus
tu ho mas.....

pred 11 rokmi 7 mesiacmi - pred 11 rokmi 7 mesiacmi #73123 od ToPaS
Odpoveď od ToPaS na tému Re: varanus exanthematicus
skus to takto:
[img]http://img838.imageshack.us/img838/201/varan1.jpg[/img]
[img]http://img406.imageshack.us/img406/2081/varan2.jpg[/img]
[img]http://img145.imageshack.us/img145/8508/varan3.jpg[/img]
[img]http://img697.imageshack.us/img697/9284/varan4.jpg[/img]

btw. ten varan je krasny :wink:

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #73124 od martin.satnik
Diky este raz

:)

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #73131 od danio007
Odpoveď od danio007 na tému Re: varanus exanthematicus
Varan je krasny ako pise Topas :wink:
Len co to terarko? Vysoke a nanic....Co tak dorobit zadnu stenu?Napr z korku. Takto by si mu zvecsil priestor. Sice toho vela nenasplha, ale myslim ze by to aj tak vyuzil.

Ahaetulla prasina 0,1, Chrysopelea paradisi 1,1, Langaha madagascariensis 1,1, Philodryas baroni 0,2, Baedon fuliginosus 2,1, Epicrates cenchria cenchria 1,0, Mus minutoides X,X,X, Corallus ruschenbergeri 0,0,1, Dendrobates azureus, Rhadodactylus ciliatus 1,1, Lepidodactylus lugubris XX, Cosymbotus...

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 11 rokmi 7 mesiacmi #73132 od johny31
Odpoveď od johny31 na tému Re:varanus exanthematicus
Skôr ako pozadie by som riešil uvb.Čim svietiš v tom hrnci?

Iguana iguana,
Nikto nie je dokonalý,aj hovno má svoje muchy...

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #73133 od martin.satnik
mam uz kupeny polystyren, montaznu penu aj lepidlo je to otazka cca tyzdna ked si najdem cas kym bude hotova zadna stena. zatial sa velmi neprezentuje ako nejaky lezec musim povedat, problem je skôr v tom ze varan sa ma este dost boji. vcera boli este len 2 tyzdne co ho mam doma. uz na mna prestal v kuse sycat a nafukovat sa :lol: , ale ked k nemu priblizim ruku tak vecsinou ujde. nemate niekto skusenosti s ochocenim varana? kupil som ho uz dost velkeho ma nejakych 40 cm, mozno je to tym ze si pomaly zvyka na spolocnost

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.395 sekúnd
Funguje na Kunena fórum