Varany

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #37763 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému Re: varany
Povolenie a cipovanie je dolezite. Zalezi od zvierata, ale ked zakon hovori ze ich musis cipovat a registorvat tak ich musis cipovat a registrovat. Nezalezi na tom ci chces mat jedneho alebo desiatich.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #37764 od johny31
Odpoveď od johny31 na tému varan
to Ajcilop No prave,ked ich chceš legalne potom predavat,musiš ich mat riadne registrovanych,lebo napr. ja by som už bez papierov zviera nekupil,ale to je len priklad :wink:

Iguana iguana,
Nikto nie je dokonalý,aj hovno má svoje muchy...

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #37765 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému Re: varan

johny31 napísal: to Ajcilop No prave,ked ich chceš legalne potom predavat,musiš ich mat riadne registrovanych,lebo napr. ja by som už bez papierov zviera nekupil,ale to je len priklad :wink:

HOVADINA !!! Registrovane musis mat dane zviera vdzy, tak kaze zakon !!! Zvierata z II sa potom mozu predavat spokojne dalej, u zvierat z I je este nutne ziadat o vynimku zo zakazu obchodnej cinnosti (ci nejak tak) a tu bez legalneho povodu a registracie nedostanes ani nahodou.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #37766 od johny31
Odpoveď od johny31 na tému varan
Asi to bolo zle pochopene ja som myslel II zvierata ,zakon je zakon,tam sa musiš toho držat,ale to čo som hore napisal tak mi to vysvetlovala ohladom mojich leguanov,teda aby som mohol predavat dalej II zvierata,musim ich mat riadne zaregistrovanych,ale mne preukazy o pôvode nevystavili,a k tym mladym mi už potom vydaju preukazy o pôvode-tzn.,že ich môžem legalne predavat dalej ale musim na urad hlasit každy odchov a každe jedno mlade prejde celym cyklom registracie,tak mi :wink: to bolo vysvetlene od uradničky na užp,o Cites I zvieratach,tam plati to,čo si pisal,to som nikdy neriešil,maju svojsky postup,to som už kdesi pisal :wink: ozaj a preto aby mi mohli potom vydat pop,preto si musim dat očipovat moje legoše,myslim tieto čo mam,nie mlade

Iguana iguana,
Nikto nie je dokonalý,aj hovno má svoje muchy...

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #37773 od ajcilop
Odpoveď od ajcilop na tému Re: varany
ok tak na toto si uz dam pozor vybavim to u nas na zivotnom a neviete aky je zato poplatok :?: :?:

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #37776 od petersveter
Odpoveď od petersveter na tému Re: varany
Poplatok žiadny,ale musí­š mat občiansky preukaz,ak nemáš ešte svoj,tak evid.čí­slo musí­š vybavit napr. na otca ,staršieho brata :wink:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #37841 od ajcilop
Odpoveď od ajcilop na tému Re: varany

petersveter napísal: Poplatok žiadny,ale musí­š mat občiansky preukaz,ak nemáš ešte svoj,tak evid.čí­slo musí­š vybavit napr. na otca ,staršieho brata :wink:

15 budem mat uz 23.8 a to ja na mamu vybavujem taketo veci

pred 13 rokmi 17 hodinami #49363 od Skiilla
Odpoveď od Skiilla na tému Re: Varany
Nazdar ludia :) ) )

pred 13 rokmi 17 hodinami #49364 od nerd
Odpoveď od nerd na tému Re: Varany

Skiilla napísal: Nazdar ludia :) ) )

skus www.ifauna.cz - na ifauna.sk pochybujem.... V BA zrejme varany nebudu vobec... Videl som ich len 2x v Prahe... Skor zozenes na nete, alebo v zahranici...

pred 13 rokmi 17 hodinami #49368 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému Re: Varany

Skiilla napísal: Nazdar ludia :) ) )

Poznas naroky toho zvera? Varanus salvator vie dorast do uctyhodnych rozmerov.

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.129 sekúnd
Funguje na Kunena fórum