Varany

pred 14 rokmi 6 dňami #35023 od Kenny4
Odpoveď od Kenny4 na tému Re: varany
Ibex tak ti gratulujem k prirastku.A dufam ze neskoncis aj ty takto ako ta pani v tomto videu ze ich vymenis za priatela. :lol:
[url:2mdwe9m6]
[/url]

-=!_*RE5PECT*_!=-

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #37624 od ajcilop
Odpoveď od ajcilop na tému Re: varany
no ja si akurat idem kupi varanus exanthematicus su to nadherne tvori ale este nemam skusenosti z velkymi jastermi je to tazke?? ked ho prinesem bude mat asi takych 35cm ked ho budem mat tak dam aj nejake foto :D D D

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #37702 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému Re: varany
Najprv si o nich riadne nastuduj a potom kupuj, exanthematicusy co som videl ja su pomerne akcne tvory, aby si neskoncil bez prstov. V dospelosti ide rozhodne o nebezpecne zvierata a uprimne, to ako sa vyjadrujes ma naplna pocitom ze na to este asi nie si dost "velky".

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #37703 od Gastro
Odpoveď od Gastro na tému Re: varany
Môj detektivny čuch mi hovorí­, že "ajcilop" je ten istý čo "corallus"

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #37730 od petersveter
Odpoveď od petersveter na tému Re: varany
ajcilop:vzhľadom k tvojmu veku asi nebudeš mat vybavené evidenčné čí­slo z OUžP ?
Neviem ako je to u varanov teraz z registráciou,ale musí­š viest evidenciu na druhovej karte .
Tak že s kupov varana radšej ešte počkaj :wink:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #37733 od Ibex
Odpoveď od Ibex na tému Re: varany
Momentalne treba mat evid. cislo, kupnopredajnu zmluvu, druhovu kartu a preukaz o povode, teraz sme si to zistovali.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #37747 od petersveter
Odpoveď od petersveter na tému Re: varany
Preukaz ? ved ten vydáva OUžP a na V.acanthurus sa nevztahuje registrácia,lebo je v CITES B II . Iné by to bolo napr. pri V.bengalensis ktory je v CITES A I .
Tak že stačí­ kupno-predajná zmluva a vypí­saná druhová karta .

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #37756 od Ibex
Odpoveď od Ibex na tému Re: varany
Vramci kupnopredajnej zmluvy ked je vypisany chovatel od ktoreho mlada je, tak sa to rata ako dokad o povode zvierata, takze je to 2 v 1. Aspon tak som to pochopila. Aj ja mam k varanovi iba jeden papier, ale hento nam odpisali zo zivotneho.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #37759 od johny31
Odpoveď od johny31 na tému Re: varany

Ibex napísal: Vramci kupnopredajnej zmluvy ked je vypisany chovatel od ktoreho mlada je, tak sa to rata ako dokad o povode zvierata, takze je to 2 v 1. Aspon tak som to pochopila. Aj ja mam k varanovi iba jeden papier, ale hento nam odpisali zo zivotneho.

Nie,nerata,mne to totiž neuznali,lebo oni nemaju povinnost skumat predchadzajuceho majitela,beru to ako fakt,to čo je tam napisane a preukaz o pôvode mi nevydali,jedine,keby ho mal predchadzajuci majitel,a ten ti je povinny ho odovzdat s kupnopredajnou zmluvou a on si na druhovej karte musi zaznačit komu dane zviera predal.takto to vysvetlili mne. :wink:

Iguana iguana,
Nikto nie je dokonalý,aj hovno má svoje muchy...

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #37762 od ajcilop
Odpoveď od ajcilop na tému Re: varany

petersveter napísal: ajcilop:vzhľadom k tvojmu veku asi nebudeš mat vybavené evidenčné čí­slo z OUžP ?
Neviem ako je to u varanov teraz z registráciou,ale musí­š viest evidenciu na druhovej karte .
Tak že s kupov varana radšej ešte počkaj :wink:

ok ale ja sa predsa skusim pospytovat a ja som cital na jedej stranke ze na to neni az take dolezite povolenie ani cipovanie ak ich nechcem mnozit je to prawda??

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.109 sekúnd
Funguje na Kunena fórum