× Chov hmyzu, problematika, chov chrobákov, motýľov, chov mravcov a veľa ďalšieho

chov Cvrčkov/Sarančat v TT alebo v Okolí TT

pred 9 rokmi 2 mesiacmi #98004 od RotkoSama
Ahoj ludia , neviete nikto o niekom kdo chova Cvrčky alebo Sarančata v TT alebo Okoli a bol by ochotny predavať za dobru cenu ? Lebo sa mi neoplati kupovať v Maxe cvrčky ktore mam cca na Tyžden . Prosim poradte .

Dakujem .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 9 rokmi 2 mesiacmi #98022 od miro293
A čo tak nechať si ich posielať poštou? Ja posielam balíky so švábmi prakticky denne po celom Slovensku. Čo potrebuješ nakrmiť?

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 9 rokmi 2 mesiacmi #98024 od slepák
Mňa by teda vôbec zaujímalo či je na Slovensku nejaký väčší chov (s pravidelnýmí prebytkami) a to radšej gregarie ako migratorie, ale mohlo by byť aj to druhé. Teda nie donesené z Čiech.

pred 9 rokmi 2 mesiacmi - pred 9 rokmi 2 mesiacmi #98025 od RotkoSama
ako ked som si pozeral stranku www.plazmix.eu tam pišu že iba pri objednani zvieraťa , myslim že keby som objednal velku objednavku tak by poslali samostatne . Ale to je iba moja myšlienka možno by poslali možno nie . Zatial hladam niekoho kdo by tu na Slovensku predaval určite množstvo za dobru cenu .

pred 9 rokmi 2 mesiacmi #98026 od slepák
plazmix nemá nič zo Slovenskom. Je to v Želechovicích teda ten hlavný v pozadí je určite Petr Václ.... nejako som zabudol koniec mena aj ked je to starý kamarát. Okrem toho tam určite saranče nechovajú ak nezmenili filozofiu podnikania. Mňa proste zaujíma či je slovenský zdroj odkedy najbližší moravský Aleš Hav, hav, ahá alha, další kamarát ktorému som zabudol koniec mena a ktorý zásoboval celé Rakúsko má stále väčšie zdravotné problémy...
Asi na Slovensku nie je DDD (dostatočný denný dopyt)

pred 9 rokmi 2 mesiacmi #98027 od mrkoo
Jeden pán (neviem ako sa volá) každé dva týždne rozváža po celom Slovensku cvrčkov od mikro po adult.
Cena je za 1dcl cvrčkov za 1euro!!!
Pán cvrčkov chová na Slovensku...
Zajtra sem dám tel. číslo - nemám pri sebe momentálne mobil.
Chodí aj do TT vlakom..

pred 9 rokmi 2 mesiacmi #98028 od RotkoSama
Super keby sa dalo mohol by si sem hodiť okrem čisla aj Email ? ak nie tak stači aj to čisielko :)

pred 9 rokmi 2 mesiacmi #98029 od miro293
Ten pán, čo vozí cvrčky by mohol byť Šnajder. Posiela ich aj vlakom. Pokiaľ viem, cenu má však vyššiu.
Saranče začala robiť aj moja sestra, ale nejako som nenašiel jej inzerát na bazoši. Musím zistiť, či sa jej neminuli. Väčšinou je to o malých chovoch pre vlastnú potrebu. Chovali ich vo veľkom v Prievidzi, ale nejako sa stratili z obehu...

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 9 rokmi 2 mesiacmi #98030 od miro293
Sestra saranče vo veľkej miere skrmuje, takže už nemá na predaj. Treba hľadať inde.

www.terafarm.eu

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.370 sekúnd
Funguje na Kunena fórum