Chov mravcov - formikaristika

pred 11 rokmi 1 mesiacom #57196 od karcma
slepák Napísal:

Pozri, pokiaľ v aréne sa nemajú kam schovať tak aj tak do ytongu nalezú.
Najlepšie šupni kráľovnú do ytongu a zbytok nasyp do arény. Ale stejne je dôležité či sa kráľovnej v ytongu bude páčiť. Prilepiť ju dnu nemôžeš. Ak ich máš málo tak ich môžeš dať dnu a hadičku upchať kým si zvyknú, ale aj viac tak jednoducho sa musíš spoľahnúť že si tam nalezú samy. Ostatne, ak nebudú chcieť tak ich môže napchávať cez hadičku...

no ja ich mam uz dost vela a problem je v tom ze v tom vederku mam aj hlinu... takze zo zaciatku nedam nic do areny iba ich tam usypem a snad pojdu do toho ytongu a dalsi problem je v tom ze tento druh ma kralovien viac ja ich mam asi 4 alebo 5...:D takze odporucis mi este niec?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #57197 od slepák
Pozri, to sa dá len vyskúšať. Prípadne môžeš kráľovny presúvať do Ytongu ked ich uvidíš.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #57226 od Skippy
Ahojte,

nejake mravceky a formikaria budeme predavat tu:

17. april na burze v Bratislave

Zaciatkom maja na totoznej burze v Trnave :)

...
konakty na mna funguju 343837002 ICQ , skype: skippy-matte , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Co sa tyka mravcov presuvnaia do formikaria. Ak ich je malo a su napriklad v tube tak staci prepojit tu ampulku s hadickou ktora vedie do ytongoveho formikaria. Ak ich uz je pomerne vela , tak ako napr v tom vedre (mas kralovnu??) , tak samozrejme staci bud postupne po jednom dat do tej areny , presypanie by bolo asi trochu drasticke a ak tak kralovna sa moze poranit co nechceme. Ak by si totiz do areny dal viac zeminy , hrozi ze by si namiesto ytongoveho hniezda vybrali danu zeminu na hniezdenie :) co tiez nechces. Cim menej substratu v arene , tym lepsie.

A

<a class="postlink" href="www.arad.ic.cz">www.arad.ic.cz - začí­najúca stránka pre amatérskych chovateľov mravcov

pred 10 mesiacmi 3 týždnami #101571 od Kathynig
Odpoveď od Kathynig na tému I am looking for a guy for sex
I could be blocked for posting “18+” photos. Please, write me here - cutt.us/ass2020 My nickname is Nika

Priložený súbor:

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.161 sekúnd
Funguje na Kunena fórum