Vase dalsie hobby

pred 6 rokmi 5 mesiacmi #97786 od ToPaS
Odpoveď od ToPaS na tému Vase dalsie hobby
Pekne PiXeL! Tak nech ti to toci! :)
btw. ak ti mozem poradit tak si zries naslapne pedale.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 6 rokmi 3 mesiacmi - pred 6 rokmi 3 mesiacmi #98196 od sharky
Odpoveď od sharky na tému Vase dalsie hobby
zatil som si zabery robil sam len s mojim ajfonom cize nic moc ale je to taky "trailer" na moje letne video ktore bude v 100 % lepsej kvalite a bude tam aspon o 30 % lepsi skill to slubujem :D a btw ten posledny zaber to padnutie z gainera je tam naschval lebo na konci videa budu nejake tie faily aj :D snad to do augusta spracujem ked dojde ujo co ma EOS 7 D a EOS 40 D dame dokopy nejake zabery a dovtedy sa este toho aj dost naucim :D zatial ta uputavka :D

trailer bude dostupny o 00:42 vimeo.com/68800448

Python reticulatus ,Python bivittatus albino , Python regius , Boa constrictor salmon , Boa constrictor mix , Morelia spilota variegata 2x , Elaphe guttata amelano , motley amelano
Eublepharis macularius 2.1 , Theraphosidae xyz druhov , + nejake skorpiky & Scolopendra

pred 6 rokmi 1 mesiacom #98776 od sharky
naše video z treningu v gyme dneska. :D
/ ja som ten v cervenom tricku :D /

Python reticulatus ,Python bivittatus albino , Python regius , Boa constrictor salmon , Boa constrictor mix , Morelia spilota variegata 2x , Elaphe guttata amelano , motley amelano
Eublepharis macularius 2.1 , Theraphosidae xyz druhov , + nejake skorpiky & Scolopendra

pred 5 rokmi 11 mesiacmi #99157 od sharky
daco nove odo mna :) a ako vyuzivate volny cas vy ? :))

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.254 sekúnd
Funguje na Kunena fórum