Korytnacka je stale vo vode

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #100980 od Nerd
Odpoveď od Nerd na tému Korytnacka je stale vo vode
Neviem kde si cerpal, ale literatura co mam k dispozicii + rozne stranky hovoria +-30 (resp od 26 do 32 aby som bol presny)...

Kazdopadne faktorov preco ta tvoja nelezie na sus moze byt XY - od zleho sklonu ostrovceka az po stres (neciti sa na nom dobre/bezpecne)...

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #100981 od Zorgoth
Odpoveď od Zorgoth na tému Korytnacka je stale vo vode
No ja už važne neviem skušal som hoc čo no stale nič 3 x som jej menil suš a ani raz tam nevyšla menil som aj teploty aj tak nič no ja neviem

každopadne dakuem ti za ochotu pomoct... :)

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #100982 od Nerd
Odpoveď od Nerd na tému Korytnacka je stale vo vode
treba skusat dalej...

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #101065 od miro293
Odpoveď od miro293 na tému Korytnacka je stale vo vode
Možno by to chcelo fotku nádrže, podľa toho sa bude dať vedieť povedať, či je zlý ostrov. Osobne si myslím, že je to stresom. Máš ju mesiac a za tú dobu si 3x menil zariadenie akvárka. Kedy sa má chudera spamätať z tých zmien? Okrem toho, možno na súš aj ide, len nie v tvojej prítomnosti, proste sa zatiaľ bojí.
Uprav jej potravu, sušené gamarusy, nitenky a podobný bordel vyhoď a dávaj jej normálne žrádlo. Ináč ti možno onedlho bude chorá.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #101071 od Zorgoth
fotku nadrže už som semdal:) a gammarusy už nedavam zaobstaral som jej ančovičky nitenky patentky

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #101074 od miro293
Odpoveď od miro293 na tému Korytnacka je stale vo vode
Písal si, že si to menil už 3-krát, preto sa pýtam na výzor nádrže. Tá fotka ma jednu chybu napríklad v tom, že nádrž nie je zakrytá zhora. Je dosť veľké riziko nachladnutia zvieraťa.
Ančovičky sú morské ryby, pre sladkovodnú korytnačku nie sú veľmi vhodné. Aká je teraz vlastne veľká? Nitenky a patentky sú tak na rozkrmovanie mláďat, pre korytnačku nad 5-6cm sú už dosť malé a navyše neobsahujú dosť vápnika.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #101081 od Zorgoth
tak len aby sme sa pochopili toto je bratova korytnačka nie moja
nadrž vyzera tak ako je na fotke, korka veľka je asi 6 , 7cm ja som mu hovoril že nech jej kupi aj niečo ine donedavna krmil len granulamy a račikmy pokiaľ som ja svojej nezaobstaral patentky nitenky koetry a tie ančovičky a teraz krmi svoju tym čo mam aj ja

inač tie patetntky a nitenky su dost blbe na rozkrmovanie moja korka sa dosť ešte boji a keď je dam patentky vedla nej akokeby ich ani nevidela ale ked na pinzetu dam tu ančovičku a začnem s nou chodiť po hladine hned je zvedava a dokonca nema vobec strach prisť bližšie
krmiť v inej nadobe zatial nechcem pretože ju nechcem stresovať :)

a ak ančovičky niesu vhodne tak ake ine ryby sa daju zohnať s kostami a vnutornostami ?

dakujem

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd
Funguje na Kunena fórum