Pochváľte sa - naši škrtiči (Hady)

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #97371 od Nerd
To Lacko:

piesok u BC neni dobry napad - nebude ti drzat spravnu vlhkost a hadovi mozes zarobit na problemy s dychanim...

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #97372 od Lacko
Viem že to nieje najvhodnejšie , ale doteraz som nespozoroval žiasne problemy , zvleky bezproblemov a ani nevlhčim , pekne cele zvleky .
Teraz som dal rozrobiť jeden substrát a idem mu to tam dať len čakam pokial to trochu preschne , lebo to je moc vhlke .
Može byť niečo take ??
abc-zoo.sk/3246-exoterra-substrat-pre-osadenie-teraria-8-8l.html

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #97373 od Nerd
moze - ale krm ho potom mimo tera, nech sa to nenalepi na korist... BTW - tato zasada by mala pre istotu platit toereticky na akomkolvek substrate (asi s vynimkou novin). Proste das hada do plastovej bedne, tam mu buchnes mys a hura - o par minut das spokojneho hada nazad do tera...

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #97374 od Lacko
Práveže mam ten problem že had mimo tera nechce žať , zabije myš ale necha ju tak.
Tak mu musim davať do tera žradlo , stava sa mi to že ked zožere zradlo tak ešte take 3-4 dni je agresivny a skače do skla ked ide okolo , ale to iba potom ako sa nažere .

pred 6 rokmi 8 mesiacmi - pred 6 rokmi 8 mesiacmi #97416 od O.D.B

Tommy napísal: krasne velhadice ten anery stripe ci co to je je naadherny :D

Dakujem ;) pridávam foto z dnešného porodu, pastel 100% het.albino :)
Priložený súbor:

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #97417 od danio007
Kurna, kolko ich je? Predpokladam, ze cez 30 urcite....
Inak samozrejme blahozelam :wink:

Ahaetulla prasina 0,1, Chrysopelea paradisi 1,1, Langaha madagascariensis 1,1, Philodryas baroni 0,2, Baedon fuliginosus 2,1, Epicrates cenchria cenchria 1,0, Mus minutoides X,X,X, Corallus ruschenbergeri 0,0,1, Dendrobates azureus, Rhadodactylus ciliatus 1,1, Lepidodactylus lugubris XX, Cosymbotus...

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #97479 od Boa1
ToPaS samozrejme z mojej strany to bol žart :) dufam že aj s tvojej.Ja som nemal na výber musel som skončiť ale teraz by som mal isť bývať do wien amožem si niečo kupiť neviem stale pokukujem po batesii mi nedaju spať v poslednej dobe :grin:
inak v KE sa vidíme :)
PS aby som nespamoval,snád sa znamy nenahnevá
Prílohy:

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #97491 od Boa1
Peter dovolenku som si vybavil :) vtedy som musel byť v praci ale etraz mam už napisanu dovolenku od štvrtku

pred 6 rokmi 8 mesiacmi #97495 od O.D.B

danio007 napísal: Kurna, kolko ich je? Predpokladam, ze cez 30 urcite....
Inak samozrejme blahozelam :wink:

Je ich 35 a dakujem :wink:

pred 6 rokmi 7 mesiacmi - pred 6 rokmi 7 mesiacmi #97618 od sharky
mriežka moja :)
chilling in water 8)

Priložený súbor:

Python reticulatus ,Python bivittatus albino , Python regius , Boa constrictor salmon , Boa constrictor mix , Morelia spilota variegata 2x , Elaphe guttata amelano , motley amelano
Eublepharis macularius 2.1 , Theraphosidae xyz druhov , + nejake skorpiky & Scolopendra

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.544 sekúnd
Funguje na Kunena fórum