Mám problém!!! had mi asi zožral hada...

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #26511 od Adrián
Mám kua veľký problém, mám (mal som :? ( Ale stále mám pocit že keď by sa jeden had pokúsil napadnúť druhého bola by tam minimálne nejaká krv a druhý had by bol zranený (keď uvážim aký bol had 1 agresí­vny, ale nič tam nie je.
čo si myslí­te? ktorá možnosť je pravdepodobnejšia?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 11 rokmi 7 mesiacmi #26513 od kexo
mozne je vsetko :D D
hoci gutky by sa zrat nemali, zalezi od velkosti... ked si nesi isty hod fotku

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #26520 od 5o
ake stare su ? .. a nemohol len proste utiect ? :)

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #26524 od Adrián
maju 1,5 roka, ujst nemal ako, terarko mam "zapecatene" a ako uz bolo zmienene, had co zostal, je velky ako 2 :? shock:

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #26527 od Stivy
pred kolkymi dnami sa Ti to stalo? Boli rovnako velky? Neviem ako mas zabezpecene terarko-poriadne pozri,hady su vynaliezave :wink:

terra zvery,psi,ryby,mačky

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #26531 od Robbie
Nenechal si im nahodou nejake krmivo v terarku, v tom pripade by sa mohlo stat ze sa hady zakusnu do koristi z opacnych strana jeden potom spolu krmivom hltne aj druheho. Gutaty nie su prave hadozrave, takze by bolo dost prekvapive keby sa ti to stalo len tak, samo od seba bez nejakeho podobneho zavinenia. Zaroven by som odporucal ako uz Stivy pisal poriadne prezriet terarko, vyber z neho vsetko a pozri ci tam had nie je ak nie, takl este skontroluj poriadne cely byt.

Robbie

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #26591 od Adrián
ten "zozraty" had bol odost mensi, v byte vazne nieje, terarium mam zavrete tak ze by tam nevklzla ani blcha, nieto este had, prave preto som sem pisal, u guttat to VOBEC neni bezne, a preto ma to prekvapilo... :?

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #26610 od Stivy
naozaj tam nemas nejaku medzeru :roll: kolko krat mi usli a som :roll: :shock: :roll: ze cez aku drobnu skaru sa pretiahli. Aj teraz v byte mi este pobehuje mala koralovka ,do konca sama vosla k dospelej gutatte,ta reku ta rano vyberem..ta H.... ,rano tam uz nebola :evil: V byte -pokial nemas HOLOBYT..bez sanci ju najst (iba ak by si vsetko prehadzal). Ja chodim v noci po byte a namatkovo ci ju nestretnem :shock:

terra zvery,psi,ryby,mačky

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

17. november 2019

Bezplatná chovateľská inzercia zvierat rozdelená do rôznych kategórií: psy, mačky, akvaristika, teraristika, papagáje, exoty, hydina, králiky, holuby
pred 11 rokmi 7 mesiacmi #26615 od Puks
mne teraz po izbe beha tarentola delalandii. :D lol:

E. macularius, L. lugubris, X. leavis, G. rosea, P. regalis, L. striatipes, parahybana, H. hercules, E. weijenberghi, P. murinus RCF, A. geniculata, E. italicus, Diplopoda sp., B. craniifer

pred 11 rokmi 6 mesiacmi #27191 od ogi961

Adrián napísal: Mám kua veľký problém, mám (mal som :? ( Ale stále mám pocit že keď by sa jeden had pokúsil napadnúť druhého bola by tam minimálne nejaká krv a druhý had by bol zranený (keď uvážim aký bol had 1 agresí­vny, ale nič tam nie je.
čo si myslí­te? ktorá možnosť je pravdepodobnejšia?

tak toto je fakt kuriozita

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.656 sekúnd
Funguje na Kunena fórum