elaphe guttata

pred 9 rokmi 3 mesiacmi #65127 od piskotpp
Odpoveď od piskotpp na tému elaphe guttata
no tak som ju nechal teda tyzden na pokoji menil som len vodu a skusil som to opet dnes , zase nic ale apson ju onuchala a pozerala na nu asi 10 min tot bolo secko aj osm zase nastrihol hlavku , tak to skusim nechat ju tam s holatom cez noc inac ked uz nejake hola rozmrazim a ona ho odmietne mozem ho opet zamrazit a pouzit?alebo vyhodit ... mozno su tohlupe otazky ale toto som fakt nenasiel ani na jednej zo stranok chovatelov ,uz nejedla skoro 2 tyzdne moze to takemu mladatu ublizit? viem ze dospelak by s tym nemal mat problem za odpovede vdaka prikladam foto tera aj hada snad to tu vlozi sorry za kvalitu je to len telefon
Téma bola zamknutá.
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #65132 od aivenhov
Odpoveď od aivenhov na tému elaphe guttata
No neviem ,či náhodou nebude vo zvleku.To ti musia poradiť skúsenejší odo mňa.
To holíča by sa ale po rozmrazení už nemalo znovu zamrazovať.Viem,že som to niekde už čítal.
Téma bola zamknutá.
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #65185 od piskotpp
tak super dnes v noci som ju nechal v mensom prazdnom akva s holatom a to zmizlo , tak sa tesim teda hehe
Téma bola zamknutá.
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #65219 od aivenhov
Odpoveď od aivenhov na tému elaphe guttata
ok by ti este dakedy nechcel zrat,skus toto: Chyť holíča za chvost a šibrinkuj jej okolo hlavy. U mojej to vždy zabralo :D
Téma bola zamknutá.
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #65228 od ToPaS
Odpoveď od ToPaS na tému elaphe guttata
piskotpp: super ze to zobrala..uz len cakat kedy sa "rozbehne" co je otazka casu :)
aivenhov on pouzil tu techniku krmenia prave preto ze ten had bol vystresovany.Mavat vystresovanemu hadovi pred ksichtom myskou nieje najrozumnejsie. :)
Téma bola zamknutá.
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #65252 od piskotpp
jj tak v piatok vecer to skusim znova tiez tym istym systemom chces-nechces? tak potom budes v noci na samotke aj s vecerou :D tak hadam casom to bude isto lepsie skusim pridat foto tera ale neviem cu ju tu da ako a pridavaju fotky? prvy krat mi ju nezobralo
Téma bola zamknutá.
pred 9 rokmi 3 mesiacmi #65253 od piskotpp
aj teraz sa nepridala :(
Téma bola zamknutá.
Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.328 sekúnd
Funguje na Kunena fórum