brachypelma smithi

pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99332 od Barman
Odpoveď od Barman na tému brachypelma smithi
Fúuuu 9 zv.? :D A to ju môžem dať kedy potom do terária? Keď bude mať koľko cm? Lebo na lasiodore pšu že 9 zv. by mohol ísť v poho do tera.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99333 od joky77
Odpoveď od joky77 na tému brachypelma smithi
Nemôžeš sa riadiť zvlekmy. Ide o to aká je veľká. Ja osobne by som ju dal do terárka niekedy keď bude mať okolo tých 5cm v tele. Zatiaľ ti postačí aj tá škatuľka čo som ti spomínal. Keď jej v tom bude tesno tak ju môžeš hodiť buď do samly, alebo plastového boxu čo sú 20x20 čo na burze predávajú. Ale tak to je už na tebe. Uvidíš aká bude veľká keď jej v hentom bude už tesno. Ale určite máš ešte zo 2 roky čas pokiaľ by som to riešil do dákeho terárka.

JOKER IN THE PACK

pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99334 od Barman
Ok diki :) Čiže tú škatuľku ak budem mať v takom polotieni čiže nebude tam mať nejak extra veľa svetla hlavne ku večeru tak to nevadí? A na vyhrievanie by som mohol použiť aj výhrevnú dosku od exo tera alebo len žiarovku? Myslím do terária.

pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99335 od joky77
No neviem ako mate doma teplo,ale podla mna ti staci kludne pri izbovke ju drzat pri tych 24 stupnoch. Netreba to zbytocne skvarit,ale tak samozrejme to je na tebe uz. Hlavne si budes musiet strazit potom aby si nemal prilis vysoku teplotu v tej skatulke ak to bdues hriat. A nie neprekaza malo svetla. Ja mam niektore pavuky v uplnej tme a nemam pocit,ze by im to dako prekazalo. Zeru ,rastu, dari sa im.

JOKER IN THE PACK

pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99339 od Barman
Čaute. Bude pre brachypelmu smithi 2,5cm v tele dobré terárium o rozmeroch 15x10x10cm? Plus ešte je na 3 stenách kôra takže nejaký ten cm menej.

pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99340 od Barman
Alebo to mám zväčšiť na 15x15x10 (výška)? Potrebujem aby jej to vydržalo aspoň na 4 mesiace.

pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99341 od Nerd
Odpoveď od Nerd na tému brachypelma smithi
to sa nemusis bat... to jej vydrzi o daco dlhsie :D

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

pred 8 rokmi 11 mesiacmi - pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99342 od joky77
no sak som mu to tam pisal aj den pred tim este ..... ze to ma tak na 1.5 - 2 roky. Ale tak no... to ako hrach na stenu hadzat

JOKER IN THE PACK

pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99370 od Mankois
Odpoveď od Mankois na tému brachypelma smithi
Čaute, nemám ešte celkom hotové "terárko" pre brachypelmu smithi 2,5 cm v tele a chcem sa opýtať či by ten týždeň max. 2 vydržala v obriom boxe 23x13x13 (d.š.v)? Viem že je to strašne veľké ale nič lepšie som nezohnal.
Prílohy:

pred 8 rokmi 11 mesiacmi #99371 od aivenhov
Odpoveď od aivenhov na tému brachypelma smithi
Prečo by nevydržala. Daj jej tam úkryt, blízko neho vodu alebo vlhká substrát a pokiaľ neujde tak určite vydrží.

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.101 sekúnd
Funguje na Kunena fórum