had ma zakalene oci a nezvlieka sa

pred 6 rokmi 10 mesiacmi - pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100936 od tomTO
Zdravim. Kupil som ho pred troma tyzdnami a mal zakalene oci tak som myslel ze sa bude zvliekat, ale stale nic. Neviete niekto poradirt co to moze byt za problem?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100937 od Nerd
1) takze prispevok je premenovany a presunuty do spravnej kategorie... Nabuduce si najskor precitaj pravidla - nic nehovoriaci nazov a pod...
2) super video - z neho nic nikto netusi... Stacili by fotky ale poriadne = napr spodku hada (ci je zakaleny na brusnych supinach)... Ak nie je, tak by to mohla byt bud stara koza co ostala na ociach, alebo ma problem s ocami = v kazdom pripade odporucam veta co sa vyzna do plazov... Zoznam najdes na fore - pouzi HLADAT vpavo hore...

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100938 od tomTO

Pripajam este foto. Spravim este aj foto brucha. Je dost velky takze ta preprava k veterinarovi nebude az taka jednoducha.

pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100939 od Nerd
popis este podmienky chovu . teploty, vlhkost, ukryty, kedy a kolko naposledy zral, frekvenciu zvlekov, atd..
Proste nieco coho sa mozeme chytit...

Ak pojdes k vetovi, tak vzhladom k tym teplotam vonku by som riesil polystyrenovu bednu na prepravu - hen to pod bundu nedas....

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100940 od tomTO
Kupil som ho pred tromi tyzdnami. Povodny chovatel ho mal dost v chlade a nemal tam ani teplomer a ani vlhkomer. Ked som sa ho spytal na tie oci tak vravel ze sa pojde zvliekat. Ja ho mam vo volnej izbe co mam. Ma tam teplotu 27 stupnov v miestnosti a ma tam aj miesto s vyhrevnou podlozkou kde lezi stale. Ma tam aj bazen s vodou a konare na lezenie. Vlhkost v miestnosti ma 40% Nedari sa mi odfotit mu brucho, moc sa mu nechce spolupracovat. Vobec neviem co to moze byt za problem, nikdy som nemal takyto problem s hadom.. Naposledy zral pred tyzdnom potkana. To je najvacsi problem ze uz zacina byt zima a preprava k veterinarovi nebude sranda.

pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100941 od Nerd
podla mna sa bude zvliekat...
ak bol v nie moc optimalnych podmienkach, tka mu to chvilku potrva...
zvys mu teplotu - ak je furt na podlozke, asi to nebude to prave orechove...
a takisto to bude chciet zvysit vlhkost - neviem teda co mas za byt/dom, ale 50-60% vlhkost je priemer v bytoch... To je strasne malo - zvlast ak sa ma zvliekat... kedze je dost velky, tazko sa dava "vlhky ukryt" z kvetinaca/bednicky/apod, takze odporucam vlhcit - rano (aby to stihlo do vecera uschnut, kedze permanentne vlhko nie je tiez ideal)...

takisto ti odporucam daco postudovat o jeho chove - pouzi HLADAT vpravo hore.

A.Einstein
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: tomTO

pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100942 od tomTO
Dufam ze to bude tak a bude sa zvliekat aj ked mi to pride uz strasne dlho.. (3 tyzdne) Rosim ho tak 3 krat dnenne, zostal taky aktivnejsi - ciha. Teplotu som zvihol o 3 stupne, stale lezi na podlozke. Budem informovat priebezne, ale vzera to na veterinara aj ked do teraz som nemal dobre skusenosti s veterinarmi co sa tyka osetrovania plazov...

pred 6 rokmi 10 mesiacmi - pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100944 od Nerd
ja by som pockal - prednedavnom sme tu riesili nezvliekajucu sa gutatu - nakoniec sa zvliekla :D Minimalne uvidis ci sa mau postupne odkalia oci +- tyzden...

Veta pozri v teme co je tu na fore - su overeni (aj ked nikto neni kuzelnik a obcas sa holt nezadari)...

A.Einstein

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100945 od tomTO
OK. Pockam este a ak sa to nezlepsi tak pojdem k veterinarovi. Byvam v Prahe takze je tu vacsi vyber veterinarov len neviem este ktory sa specializiju na plazy, hladam nieco na nete.. Diki za radu a ochotu.

pred 6 rokmi 10 mesiacmi #100946 od Nerd
v Prahe rozhodne MVDr Hnizda veterinarni-ordinace-praha.cz/kontakt je tam naj z naj...

A.Einstein
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: tomTO

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.387 sekúnd
Funguje na Kunena fórum