Užovka červená

pred 6 rokmi 9 mesiacmi - pred 6 rokmi 9 mesiacmi #96793 od Layla88
Užovka červená bolo vytvorené Layla88
Ahojte..
Asi tri mesiace dozadu som si kúpila mláďa užovky červenej.. Narodila sa 29.8.2012.. Dva krát sa zvliekala, dávala som jej holíčatá raz za týžden, normálne jedla a zvliekala sa vcelku.. Najprv som myslela, že je všetko v pohode no asi mesiac dozadu začala zvracať holíčatká... Nechala som jú viac ako týžden na pokoji a skúsila som dať ďalšiu, no znova neúspešne. Dnes keď som prišla domov našla som ju mrtvu.. Dosť ma to mrzí, starala som sa o ňu vzorne a teraz toto. Včera večer som sa s priateľom rozpárvala že by bolo dobré zobrať ju k veterinárovi no dnes už som nestihla.. Chcela by som sa spýtať, či máte s niečim podobným skúsenosti. V budúcnosti by som chcela hada znovu, no bojím sa že spravím niečo zle a skončí to takto.. Za Váš záujem ďakujem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 6 rokmi 5 mesiacmi #98009 od risco23
Odpoveď od risco23 na tému Užovka červená
Moj nazor je taky ze tvoja chyba to nebola. Pokial si dodrzala spravne teploty a vlhkosti. Mala na vyber medzi studenou castou a teplou.

pred 6 rokmi 5 mesiacmi #98013 od Nerd
Odpoveď od Nerd na tému Užovka červená
To risco23:

1) reagujes na vyse 3 mesiace staru temu...
2) autorka nenapisala ani "ň" o podmienkach chovu
3) geneza problemu je tiez velmi vagna - ze had jej grcal moze mat XY pricin
4) kedze had mal cca 6 mesiacov, rastol a dokonca sa 2x zvliekol u majitelky, tak nechapem podla coho sudis, ze to nebola jej chyba
5) na zaklade napisaneho sa nielen tazko radi, ale uz vobec sa neda urcit pricina - pripadne (ne)vina majitela....

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.167 sekúnd
Funguje na Kunena fórum