umrtie uzovky cervenej

pred 8 rokmi 9 mesiacmi - pred 8 rokmi 9 mesiacmi #75983 od johny31
Odpoveď od johny31 na tému umrtie uzovky cervenej
Ale reklamaciu by som si skusil uplatnit,dal si za zviera tvoje peniaze,minimalne by som predajcu kontaktoval.Skuseny chovatel musi vediet o zdravotnom stave predavanych zvierat.

Iguana iguana,
Nikto nie je dokonalý,aj hovno má svoje muchy...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 8 rokmi 9 mesiacmi - pred 8 rokmi 5 mesiacmi #75985 od ToPaS
Odpoveď od ToPaS na tému umrtie uzovky cervenej
ehmblabla napísal:

chovatel mi povedal ze si tak ulozila vapnik

Podla mna to bol umysel! Kto normalny by predal take zviera uplnemu zaciatocnikovi a vedome tak klamal?Ten chlapik ta vedome oklamal, na druhej strane aj ty si schybil(brat zviera ktore nieje evidentne dobrej kondicii). Je to sice blbe ale je to skusenost.Aspon uz budes opatrnejsi pri vybere a nasledne aj kupe noveho chovanca.

pred 8 rokmi 9 mesiacmi - pred 8 rokmi 9 mesiacmi #75986 od ehmblabla
Odpoveď od ehmblabla na tému umrtie uzovky cervenej
Dakujem vsetkym za odpovede. Dam k tej ziarovke nejaky odpor lebo slabsie bodove som nenasiel. A skusil by som rosit zriedkavejsie .. jedna uzovka akurat stmavla tak uz pomalicky aj zvliekat sa bude, nebude jej to chybat?
no to hej, pri najblizsej kupe budem opatrnejsi, mam pocit ze to nebol velmi skuseny chovatel, nevedel mi povedat ani pohlavie tych spagiet.

pred 8 rokmi 9 mesiacmi #75988 od Yukina
Odpoveď od Yukina na tému umrtie uzovky cervenej
Ona sa zakali, potom este odkali a az potom sa zvlecie... Hovorim, mojej nerosim vobec a bez problemov... ale ked tak mozes napr. kazdy druhy den, alebo tak :)

pred 8 rokmi 9 mesiacmi #75989 od ToPaS
Odpoveď od ToPaS na tému umrtie uzovky cervenej
v tak malom priestore nieje dobre rosit hlavne ked nieje dobre otvetreny.Guttkam vysoka vlhkost nerobi dobre. Staci ak jej das do najchladnejsej casti misku s vodou a bude to ok.

pred 8 rokmi 9 mesiacmi #75992 od ehmblabla
Odpoveď od ehmblabla na tému umrtie uzovky cervenej
aha, vdaka, tak skusim bez rosenia, aj tak sa na mna skaredo pozerali ked som porosil

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.211 sekúnd
Funguje na Kunena fórum