Lejko

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #7179 od Shickulka
Odpoveď od Shickulka na tému Lejko
jaaaaj ja ze vtackare...
mi to prislo blbe ze na hajzli ale som si pomyslela ze ludia su rozny... :shock:

Akva: Tetry konzske, neonove, cierne, paraquajske, ciernocvoste, Botia, Synodontis, Sumce sklovite,
Tera1: G. Vittatus 1.0
Tera2: E. macularius 1,1
Téma bola zamknutá.
pred 12 rokmi 11 mesiacmi #7363 od Puks
Odpoveď od Puks na tému Lejko
nech je zem (alebo voda?) lahka mojim 2,1 Xenopus leavis, ktore mi odisli po krasnych 5 rokoch zivota, ale jedna samica stale zije, asi je nejaka odolna :)

E. macularius, L. lugubris, X. leavis, G. rosea, P. regalis, L. striatipes, parahybana, H. hercules, E. weijenberghi, P. murinus RCF, A. geniculata, E. italicus, Diplopoda sp., B. craniifer
Téma bola zamknutá.
pred 12 rokmi 11 mesiacmi #7384 od simir
Odpoveď od simir na tému Lejko
česť sliepke ktoru som prave hodil constrictorke....
Téma bola zamknutá.
pred 12 rokmi 11 mesiacmi #7402 od Shickulka
nech su konare lahke pakobylke ktoru som prave pripucila sklom a nasledne putovala do akvarka

Akva: Tetry konzske, neonove, cierne, paraquajske, ciernocvoste, Botia, Synodontis, Sumce sklovite,
Téma bola zamknutá.
pred 12 rokmi 10 mesiacmi #8037 od MAJLO226
Odpoveď od MAJLO226 na tému Lejko
česť a nekonečná slava môjmu škrečkovi zvanej cigánka ktora bola to naj čo som mal-- opustila ma 27.1.2006 o 1:11 v mojom náruči-- lubim ju velmi-- cmuk jej
Téma bola zamknutá.
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #10233 od cesnakk
Odpoveď od cesnakk na tému Lejko
večná pamiatka mojej žabke hymenochyrus boettgeri, ktorá vyskočila z akvária a našiel som ju uschnutú v druhej izbe :( ...ako tam doskakala to je pre mna dodnes záhada
Téma bola zamknutá.
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #10693 od AFERG
Odpoveď od AFERG na tému Lejko
CEST jednemu cvrckovi ktori usiel a ked som sa isiel do kuchine napit tak sa mi prilepil na ponosku ,az v kuchini som si vsimol ze mam na ponoske "cvrckovsku zmes" identifikoval som ho podla nozicki.
Téma bola zamknutá.
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #10770 od Shickulka

AFERG napísal: CEST jednemu cvrckovi ktori usiel a ked som sa isiel do kuchine napit tak sa mi prilepil na ponosku ,az v kuchini som si vsimol ze mam na ponoske "cvrckovsku zmes" identifikoval som ho podla nozicki.

LOOOL, cest 2 cvrckom, ktorych si podali ich kanibalisticky kamarati....

Téma bola zamknutá.
pred 12 rokmi 8 mesiacmi #11684 od rmlok
Odpoveď od rmlok na tému Lejko
ja som dnes zabil malu rypku ktora sa prave narodila a zo sietkov som ju asi zabil a potom som ju dal ziest mojim zebrovnikom :?
Téma bola zamknutá.
pred 12 rokmi 1 mesiacom #20520 od mato92
Odpoveď od mato92 na tému Lejko
Cest akvarijnemu uhorovi ktory mi nedavno vyskocil dierou na vrchnaku akvarka a vyschol za skrinou...dieru som uz zaistil aby podobny usud nestihol aj jeho spolubyvajuceho.
:(

E. Macularius 1.2
Akvárium s rybičkami a potvorkami :)
Nemecký ovčiak 0.1 :D
Mlok
Pakobylky Medauroidea extradentata
Téma bola zamknutá.
Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.282 sekúnd
Funguje na Kunena fórum