Umrtie leguana

pred 11 rokmi 8 mesiacmi - pred 9 rokmi 1 mesiacom #25415 od Moe
Umrtie leguana bolo vytvorené Moe
cafte, pls... mal som leguana ( 3 tyzdne ) zo obchodu... dnes rano mi umrel ale vobec netusim preco... zrat som mu daval salat a aj vnat z mrkvy ( ale moc nezral, neviem preco, mal kazdy den 2x cerstvy saalat) , kazde dva dni som mu menil vodu... a kazdy den som mu rosil.
mal sice obycajnu lampu zatial ( mohlo to byt tym?)
pls odpiste, chcem vediet preco mi umrel.. dik moc

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 11 rokmi 8 mesiacmi #25417 od arsen8
Odpoveď od arsen8 na tému Umrtie leguana

Moe napísal: cafte, pls... mal som leguana ( 3 tyzdne ) zo obchodu... dnes rano mi umrel ale vobec netusim preco... zrat som mu daval salat a aj vnat z mrkvy ( ale moc nezral, neviem preco, mal kazdy den 2x cerstvy saalat) , kazde dva dni som mu menil vodu... a kazdy den som mu rosil.
mal sice obycajnu lampu zatial ( mohlo to byt tym?)
pls odpiste, chcem vediet preco mi umrel.. dik moc

podla mna preto lebo bol z obchodu
:wink:

Vyhradzujem si právo NEODPOVEDAŤ na blbosti.

pred 11 rokmi 8 mesiacmi #25419 od Moe
Odpoveď od Moe na tému Umrtie leguana
to uz ma napadlo... ale kurnik preco... chcem noveho ( dufam ze nie z obchodu ) a nechcem aby dopadol tak isto :)

pred 11 rokmi 8 mesiacmi #25421 od johny31
Odpoveď od johny31 na tému Umrtie leguana
leguana nesmieš pravidelne kŕmi´t šsalátom,iba tak 1x 2x za dva týždne ako doplnok ale toto asi nebol dôvod úhynu a na vÅ„ať z obchodu tiež bacha

Iguana iguana,
Nikto nie je dokonalý,aj hovno má svoje muchy...

pred 11 rokmi 8 mesiacmi #25423 od Moe
Odpoveď od Moe na tému Umrtie leguana

johny31 napísal: leguana nesmieš pravidelne kŕmi´t šsalátom,iba tak 1x 2x za dva týždne ako doplnok ale toto asi nebol dôvod úhynu a na vÅ„ať z obchodu tiež bacha

aha.. a co mu mam teda davat ako hlavne?

pred 10 rokmi 10 mesiacmi #33882 od DaVinci112
Odpoveď od DaVinci112 na tému Umrtie leguana
rukolu,cakanku,pupavu,listy ovocnych stromov,nejake ovcie,struhanu mrkvu...a kupsi tu ziarovku reptiglo 5.0

pred 10 rokmi 10 mesiacmi #33883 od mvc
Odpoveď od mvc na tému Umrtie leguana
Zelený šalát je balast, samá voda, ní­zka výživná hodnota. Výborné krmivo sú obyčajné púpavové listy, obsahujú pomerne veľa vápnika, dá sa na nich založiť celá dieta. Ale chápem, že v zimnom období­ je väčší­ problém zaobstarať pestrú stravu, preto by si nemal zanedbávať vitamí­ny. A zdroj UV kúp radšej ešte skor než ďalšieho leguána. Aj ja si ale myslí­m, že pravdepodobne nebol v poriadku už keď si ho kupoval.

Študent veterinárneho lekárstva. 6 rokov na chovateľskom krúžku. Moji: Chamaeleo calyptratus, Chalcides sexlineatus, Takydromus sexlineatus, Anolis carolinensis, Trachemys scripta elegans, Elaphe guttata, Brachypelma smithi, Medauroidea extradentata, Extatosoma tiaratum, Phyllium giganteum,...

pred 9 rokmi 1 mesiacom #68279 od gekončik nočny
Odpoveď od gekončik nočny na tému Umrtie leguana
nemozes mu často davat salat 1-2 razi za tyzdeb a v obchode sa onho nemuseli tak dobre starat apotom nebol zviknuty na tvoju stravu
:roll:

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

17. november 2019

Bezplatná chovateľská inzercia zvierat rozdelená do rôznych kategórií: psy, mačky, akvaristika, teraristika, papagáje, exoty, hydina, králiky, holuby
Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.636 sekúnd
Funguje na Kunena fórum