AkvaTera Košice - Divočina v meste 22.9.2013

pred 5 rokmi 10 mesiacmi - pred 5 rokmi 10 mesiacmi #99046 od fleiredelie
Miro - návštevníkov bolo pomenej, keďže bol v KE veľký pochod a ešte sa aj robila akcia na detskej železnici - holt, už je tých akcií ako chovateľských, tak aj ostatných toľko, že dátum "bez" sa nedá nájsť.

Anchietae - zle si odhadoval :) obsadených stolov bolo 96 (zo 107 - priestor je veľký, takže sa to možno tak nezdá) - žiaľ, ako to už tu v KE býva, stále sa nájde pár jedincov, ktorý si rezervujú a nakoniec neprídu. Stále som ale maximálne spokojný, lebo akcia pekne rastie a vidno, že prichádzajú nový a nový ľudia či už z radov vystavovateľov - alebo návštevníkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 5 rokmi 10 mesiacmi #99047 od miro293
Vidíš, ten pochod ma nenapadol, možno to bol dôvod. Ale ako som písal, ja som bol spokojný, ani neviem ako a kedy som predal toľko zverov a švábov, že to bolo ešte o trochu lepšie ako na jar. Len škoda, že sa neozval maďar s výmenou chovných pogon za dubie.

Dojem skresľuje aj to, že bola veľká miestnosť, kam by sa s prehľadom zmestilo aj vyše 150 stolov a aj tak by mali všetci luxusné podmienky. Keby to bolo ako v minulosti v centre, nezmestili by sa predávajúci a všetci by sa sťažovali, že sa tam nedalo ani pohnúť. Z mojej strany v KE ako vždy spokojnosť.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 5 rokmi 10 mesiacmi #99048 od anchietae
Tak pochod s tym asi vela nemal, ked ze bol organizovany cirkevnymi spolkami, doviezli autobusmi ludi z "kade-tade" a dokonca niektorych vyviezli aj na nakup lacnych citronov do Lidlu, viac o tom je vsade popisane..! Z tejto vzorky by asi vela ludi aj tak na burzu neprislo. To len na okraj.

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.250 sekúnd
Funguje na Kunena fórum