AkvaTera Košice - Divočina v meste 22.9.2013

pred 6 rokmi 10 mesiacmi #98506 od fleiredelie
AkvaTera Košice – divočina v meste
Dovoľujeme si Vás pozvať na jedinečnú predajnú výstavu exotických zvierat AkvaTera Košice, ktorá sa uskutoční dňa 22.9.2013 od 09:00 – 15:00 v Spoločenskom pavilóne.
Chovateľstvo akváriových a teráriových zvierat sa teší na Slovensku veľkému záujmu a počet záujemcov neustále narastá. AkvaTera Košice je miesto, kde sa stretávajú vystavovatelia, chovatelia a obchodníci zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Poľska a Rakúska aby prezentovali širokej verejnosti svoj koníček – chov exotických zvierat. Uvidíte viac než 60 vystavovateľov so stovkami zvierat, ktoré nenájdete ani v ZOO.
Na AkvaTere Košice uvidíte a v prípade záujmu si môžete zakúpiť:
- Akváriové ryby, rastlinky, raky, slimáky...
- Jaštery, hady, krokodíly, korytnačky...
- Hmyz, hlodavce, pavúky...
- Chovateľské potreby, krmivá....
AkvaTera Košice ale ponúka aj mnoho ďalších atrakcií:
- Fotenie so 4metrovým pytónom „Drobcom“ alebo krokodílom
- Veterinárnu poradňu MVDr. Zdenka Snítila – popredného odborníka na plazy
- Pre najmenších: skákacie hrady, maľovanie na tvár, vymaľovávanie zvieratiek
- Vystúpenie tancujúcich psíkov
AkvaTera je tu aj pre tých, ktorí chcú zvieratkám pomôcť. V spolupráci s Košickým útulkom už tradične organizujeme zbierku pre zvieratká v útulku. Vítaní sú všetci, ktorí prinesú pre psíkov rôznu materiálnu ( ryža, cestoviny, obojky, vodítka, prípravky pre psov proti kliešťom, dezinf. prostriedky, plachty, deky a pod.) alebo finančnú pomoc.
Týmto Vás pozývam na AkvaTera Košice – divočina v meste a verím, že si túto jedinečnú akciu nenecháte ujsť.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #98566 od Marko7777
Ahoj,viem že je ešte skoro,ale bude mať niekto na burze mláďatka gekončíkov nočných? nepríbuzné by boli najlepsšie.
pred 6 rokmi 9 mesiacmi #98569 od miro293
Milan, ako vždy doteraz, budem tam :-) Ponuka bude klasická, šváby (Blaptica dubia, Shelfordella tartara, Blaberus boliviensis) a agamy bradaté - aj chovné kusy.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa
pred 6 rokmi 8 mesiacmi #98905 od 3gramy
zdravim, chcem sa opytat ci by mi niekto vedel priniest 2 agamky od jednej pani pri malackach ?
pred 6 rokmi 8 mesiacmi #98938 od fleiredelie
Nezabudnite, už túto nedeľu......aktuálne rezervovaných 107 stolov - bude z čoho vyberať. :)
pred 6 rokmi 8 mesiacmi #98939 od miro293
Upresním ponuku: Blaptica dubia, len obmedzené množstvo, ďalej Shelfordella tartara, Blabrus boliviensis, Blaberus craniifer. Prinesiem aj nejaké vanilky a samozrejme agamy bradaté. Ak sa podarí aj použité teráriá 40x25x25cm za 8,-€.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa
pred 6 rokmi 8 mesiacmi #98940 od johny31
Mirku,mangrove náhodou nepestuješ?

Iguana iguana,
Nikto nie je dokonalý,aj hovno má svoje muchy...
pred 6 rokmi 8 mesiacmi #98941 od miro293
Nazdar, ani náhodou :-) Kedysi som ich aj skúšal, ale asi som nemal vhodné podmienky. Z rastlín iba vanilky.

www.terafarm.eu

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

26. máj 2020

Bezplatná chovateľská inzercia zvierat rozdelená do rôznych kategórií: psy, mačky, akvaristika, teraristika, papagáje, exoty, hydina, králiky, holuby
pred 6 rokmi 8 mesiacmi #99042 od miro293
Aby tu reč nestála, tak za mňa poviem, že som bol v KE tradične spokojný. Z neznámeho dôvodu bolo síce menej predávajúcich aj návštevníkov, ale ináč to bolo v pohode :-) Len škoda, že som nemal kedy ísť pozrieť, čo kto predával.

www.terafarm.eu
pred 6 rokmi 8 mesiacmi #99045 od anchietae
No tak zo 107 stolov ich nakoniec bolo? Odhadom..70? Aspon bolo vidno startujucich zaujemcov o teraristiku niest terarko, calyptrata, gekoncika..a na to je to urcite dobre podujatie a "osveta" v ramci KE.
Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.627 sekúnd
Funguje na Kunena fórum