AkvaTera Trenčín

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99804 od b2studio
Odpoveď od b2studio na tému AkvaTera Trenčín
Goniatit

Aká matka, taký skrutkovač...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99805 od bambaya
Odpoveď od bambaya na tému AkvaTera Trenčín
Nechcem nič zlé hovoriť a ani nikoho špiniť, ale podľa mňa dosť "táral" ten čo ich predával.

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99806 od miro293
Odpoveď od miro293 na tému AkvaTera Trenčín
To je jeho bežný spôsob jednania :-)
Mne na burze padli do oka Tiliqua gigas, ale neboli na to fondy a doma pripravené podmienky.
Ináč samotná burza bola ako vždy dobre zorganizovaná, len škoda toho počasia. Možno aj preto prišlo menej návštevníkov. Aj keď som mal menší predaj, účel splnila, tak som spokojný. Na budúce prídem zase.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99807 od Mino
Odpoveď od Mino na tému AkvaTera Trenčín
Mirec: navstevnikov bolo o 50% viac ako minuly rok. :) V cislach 1300-1400 minuly rok a teraz 1950. ak by pred obedom nezacalo tak liat tak verim ze by bola ucast este vacsia ;)

Dakujeme vsetkym predavajucim aj navstevnikom za podporu a svoju ucast a tesime sa na dalsie stretnutie 14.9.2014 v Trencine

29.3.2015 AkvaTera Trnava
www.plazyunas.com - stránka o plazoch Slovenska
1.0 BC mix; 1.1 Python regius; 0,2 BCC Brazil; 0,1 BCC Surinam;

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99808 od miro293
Tak to pekne skresľuje ten veľký priestor :-) Možno je to aj tým, že som sa prvú hodinu nezastavil a potom to akoby uťalo a nemal som skoro nič. Človek má potom pocit, že tam je menej ľudí. Aj keď sused akvarista tam asi nabehal maratón. :-)
Každopádne aj napriek počasiu super návštevnosť, na jeseň to bude určite ešte lepšie.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99809 od b2studio

bambaya napísal: Nechcem nič zlé hovoriť a ani nikoho špiniť, ale podľa mňa dosť "táral" ten čo ich predával.

skús si to zobrať zdruhej strany z odstupom času ... " bol tam taký jeden ... a zase nič nekúpil" :mrgreen: , predajcovia nevedia vždy toľko vecí o predávanom kuse ako niekto kto po ňom roky baží ... je im šum a fuk koľko má šupín okolo ri.i a pod. Takže treba brať z rezervou čo sa "dozviem" od predajcov a čo od chovateľov. Mimo iné jeho sused mal možno väčšie zaokrúhlenia v popise ponuky ... bye

Ja som sa na burze cítil super - bol to oddych ... a politrík múčňakov čo som kúpil v akvarijnom sáčku som mal doma všade :lol:

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99810 od miro293
Marian, prečo si nepovedal, že ich chceš prehodiť? Veď vieš, že som tam mal plno krabičiek, mal by si ich kam presypať ;-)

www.terafarm.eu

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99811 od bambaya
Odpoveď od bambaya na tému AkvaTera Trenčín
Veď ja to beriem že nemusí vždy všetko vedieť, ale na otázku či je to odchov alebo import mi povedal že je nemožné ich odchovať a že to čo predával sú už dospelci, pritom to boli mladé kúsky čo mali asi 4cm.

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99813 od b2studio

miro293 napísal: Marian, prečo si nepovedal, že ich chceš prehodiť? Veď vieš, že som tam mal plno krabičiek, mal by si ich kam presypať ;-)

... v nedeľu som mal v rámci relaxu zapojenú len pravú hemisféru

pred 6 rokmi 1 mesiacom #99833 od vilo
Odpoveď od vilo na tému AkvaTera Trenčín
ja mám dojem, že som Tropiocolotesky videl na inom stole, než na Pavelovom (= Goniatit), ale možno sa mýlim... po pravde, jeho stol som len narýchlo prebehol pohľadom... Stenodactyly som tiež pozeral, ale nemám na ne miesto... Bambaya, prajem s nimi veľa zdaru :)

Coleonyx brevis, Coleonyx elegans, Coleonyx variegatus, Goniurosaurus araneus, Goniurosaurus hainanensis, Goniurosaurus splendens, Oedura castelnaui, Oedura monilis, Oedura robusta

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.089 sekúnd
Funguje na Kunena fórum