AkvaTera Bratislava

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92084 od Heri
Odpoveď od Heri na tému AkvaTera Bratislava
To cislo je moje, je to aj cislo uverejnene na ifauna.sk sms bola odosielan z netu pre vybratych inzerentov uvedenych v zozname.

Reklama nebola robena minimalne ale vyuzivali sa rozne informacne "kanaly" ato cez rozne spriatelene stranky, cez stranku www.akvatera.sk rozne shopy, akva.sk a pod.
plagaty po meste v BA ZOODOM, obchodne siete, mailing list bude poslany uzivatelom nasej stranky, z ifauna.sk
+ facebook
akvaristov podobne ako na akvatrhoj minuly mesiac, + cca 70 stlov teraristika spolu doteraz cca 140 stolov
pridu aj rakusaci, kopec cechov do 3 dni tu zverejnim orientacnu ponuku predajcov

www.serashop.sk + Výroba terárií na mieru
www.akvashop.sk - AkvaShop tvoj e-shop

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92086 od Heri
Odpoveď od Heri na tému AkvaTera Bratislava
Co sa tyka teraristiky je to zatial 22 predajcov 70 predajnych miest, su to aj vacsi predajcovia, velky sortiment predavanych zvierat, siroka ponuka. Niektore ponuky si propaguju sami predajcovia napriklad na www.ifauna.sk alebo ifauna.cz
Nie je to koncene lebo kazdy den sa hlasia dalsi....

Touto cestou chcem taktiez pozvat daslich priaznivcov teraristickych akcii, aby pozvali aj svojich priatelov a známych na nasu akciu.

DK Zrkadlovy haj je velky kulturny dom v samom centre Petrzalky ak akcia bude masovejsia moze sa presunut do vacsich priestorov v Inchebe, PKO, pripadne Ovsicte, Karlova ves....

Dalsie akcie AkvaTera budu v Kosiciach a asi najvacia akcia v Trnave vid www.akvatera.sk

www.serashop.sk + Výroba terárií na mieru
www.akvashop.sk - AkvaShop tvoj e-shop

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92094 od Z0oMb3E
Odpoveď od Z0oMb3E na tému AkvaTera Bratislava
v pohode vobec som to nebral ako vtieranie...blava je pre mna dost od ruky navyse ked viem ze vsetko to co chcem (by som chcel) najdem o tyzden aj vo zvolene.
a co sa tika reklamy nieje asi nic lepsie nez poslat tu esemesku aj do redakcie bulvarnej jojky/ markizy/ ta3 (blablabla) ktore po velkych hadoch a velkych "tarantuliach" v strede petrzalky skocia ako po udenom...aspon myslim :wink: ...tejto akcii to velmi nepomoze ale ak sa sot dostane do sprav o navstevnost buducej bude postarane

Okrem toho čo neviem, viem všetko!

http://svaby.webnode.sk/

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92159 od Pilátová
Odpoveď od Pilátová na tému AkvaTera Bratislava
Ahojte, budú tam aj achatiny ? Konkretne A.A ghana ? :mrgreen:

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92168 od jojo
Odpoveď od jojo na tému AkvaTera Bratislava
nebolo by zle napisat ze kto a co bude predavat aby som sa tam nehnal koly necomu co tam ani nebude

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92172 od Pilátová
Odpoveď od Pilátová na tému AkvaTera Bratislava
S tým suhlasím :D

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92197 od Pítr
Odpoveď od Pítr na tému AkvaTera Bratislava
Ide niekto na burzu z okolia Trnavy alebo Senice?

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92199 od PiXeL
Odpoveď od PiXeL na tému AkvaTera Bratislava
Strucny zoznam predajcou:

Heri 3
Šafarik 3
Cirak 3
Šnajdner 4
Válek 3
Szocs 2
Slachta 3
Ondráček 1
Michael Rakusko 4
Zoopet Sendy 8
Fridrich 7
Hora 4
Zachar5
Balala 1
Dudík 4
Kocian 6
Janaček 2
Bittner 5
Hora 6
Pavelka 6
Klocek 6
Ferianc 2
Nesticky 1
Karel 1
Jakoubek 4
Polacikova 1
Hrivnak 4
Darda 5
Rusky 4
Bencurik 2
Pichlik 4
Ondra 2
Vysluzil 3
Šindler 2
Adamek 2
Jocker Polsko. 4
Rizlaci 6
Heglas 3
Tokusev 6
Libal 6
Happy fish 4

predajcovia sa stale nahlasuju ... Tento pocet nie je konecny, ale predbezny.
Informacie pre predajcou a objednavky adresovat na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefon 0948040351.

AKVATERA BRATISLAVA:

Priložený súbor:

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92201 od miro293
Odpoveď od miro293 na tému AkvaTera Bratislava
Pixel, Rizlaci je v sklatke Rišo a Zlatica Cirákoví. Ciráka tam máš tiež uvedeného, len nejako nesedia počty stolov. Radšej si to s nimi prejdi, aby náhodou nebol problém ;-)

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92203 od PiXeL
Odpoveď od PiXeL na tému AkvaTera Bratislava

miro293 napísal: Pixel, Rizlaci je v sklatke Rišo a Zlatica Cirákoví. Ciráka tam máš tiež uvedeného, len nejako nesedia počty stolov. Radšej si to s nimi prejdi, aby náhodou nebol problém ;-)

pocty ku Risovi Cirakovi mi daval Heri do telefonu tak dufam ze on to ma od neho priamo a Rizlaci mi poslal, cech teda p. Libal. Mensie technicke nedostatky si doladim na mieste ked ze pocty sa nahlasovali aj jemu a nie len mne. On riesil svoju propagaciu inde ako my.

AKVATERA BRATISLAVA:

Priložený súbor:

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.337 sekúnd
Funguje na Kunena fórum