AkvaTera Bratislava

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92029 od miro293
AkvaTera Bratislava bolo vytvorené miro293
Kto sa chystá na burzu do Blavy? Vieme už, ako to vyzerá s rezerváciami stolov, kto tma prípadne príde?

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92034 od AAA
Odpoveď od AAA na tému AkvaTera Bratislava
Ja tam pridem nakupovat :)

Canis familiaris 1,0 / Gekko gecko 0,1 / Psalmopoeus irminia 0,1 / Chromatopelma cyaneopubescens ?

pred 7 rokmi 4 mesiacmi - pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92042 od O.D.B
Odpoveď od O.D.B na tému AkvaTera Bratislava
??? som ani netušil že nieaká bude :shock:

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92046 od 01bucho
Odpoveď od 01bucho na tému AkvaTera Bratislava
Ahojte strasne sa tesim... dufam , ze tam budu nejake agami bradate ..(aj na predaj) plus, ze budu chovatelja s ktorymi pokecam. Inac ma niekto zaujem o brachypelma smithi pavucika. ma 8zvv za sebov cena 13e.. mozna zlava. ak tak sa dohodneme.

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92049 od AAA
Odpoveď od AAA na tému AkvaTera Bratislava
No este som asi nebol na teraburze kde by nemali agami bradate. To je asi odpoved na tvoju otazku. :-D

Canis familiaris 1,0 / Gekko gecko 0,1 / Psalmopoeus irminia 0,1 / Chromatopelma cyaneopubescens ?

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92061 od miro293
Odpoveď od miro293 na tému AkvaTera Bratislava
Mňa skôr zaujíma odpoveď organizátora (alebo niekoho, kto má info), koľko stolov je už rezervovaných, prípadne ako to bolo s propagáciou. Podľa toho sa rozhodnem, či tam ísť alebo nie. Nerád by som šiel 200km na akciu, kde budem skoro sám.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92064 od Collaris
Odpoveď od Collaris na tému AkvaTera Bratislava
Miro, riešia to aj na akve , je tam nejaké dodatočné info. Pozitívom je, že vraj sú zajednané väčšie pristory ako na poslednej akva burze v DK Zrkadlový háj, čo bola riadna tlačenica.

collaris.weebly.com
Príroda vždy vytvorí to najlepšie z toho, čo je možné. ARISTOTELES

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92068 od O.D.B
Odpoveď od O.D.B na tému AkvaTera Bratislava
Reklama bola robená asi minimálne, ked som to našiel až tu :| súhlasím s Mirom treba sem napísat aspon rezervácie ... aj ja by som sa tam nerád trepal a na koniec to bola pustatina ;-)

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

23. august 2019

Bezplatná chovateľská inzercia zvierat rozdelená do rôznych kategórií: psy, mačky, akvaristika, teraristika, papagáje, exoty, hydina, králiky, holuby
pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92080 od Z0oMb3E
Odpoveď od Z0oMb3E na tému AkvaTera Bratislava

Akvaristi, teraristi pozor! AKVATERA BRATISLAVA sa kona 15.4.2012 od 9:00 - 14:00 v Bratislave, Petrzalke, Rovniakova 3, DK Zrkadlovy haj (velka sala), informacie a objednavky Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefon 0948040351
Prijaté:
09:41:31
5.Apr 2012
Od:
(žiadne meno)
+4211903360646

osobnejsia reklama by bola hadam len stredoveky trubadur pred vchodovymi dvermi :)

Okrem toho čo neviem, viem všetko!

http://svaby.webnode.sk/

pred 7 rokmi 4 mesiacmi #92083 od miro293
Odpoveď od miro293 na tému AkvaTera Bratislava
Neviem, ale podľa mňa toto nie je propagácia akcie smerom navonok... Alebo myslíš, že poslal mail každému blavákovi? Navyše si si určite prečítal, že dosť veľa ľudí aj tuto z fóra o tom vôbec nevedeli a to má byť burza o týždeň. Ide o propagáciu smerom von, aby prišli aj návštevníci a nie iba predajcovia. To by sa totiž mohli premenovať na vystavovateľov.

www.terafarm.eu

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 1.028 sekúnd
Funguje na Kunena fórum