Jarná AkvaTera Košice 13.5.2012

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92844 od fleiredelie
Je mi veľkým potešením oznámiť, že v nedeľu medzi nás zavíta aj expert na exotické plazy MVDr. Miloš Halán, PhD. ktorý bude v čase medzi 9.30 - 11.00 v našej AkvaTera poradni iba pre Vás. V prípade, že sa Vám Vaše zvieratko nepozdáva, alebo máte iba nejaké otázky ohľadom chovu, zdravotného stavu, verím, že využijete túto jedinečnú príležitosť a skonzultujete Vaše problémy s ním. Tešíme sa na Vás...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92854 od miro293
Pre prípadných záujemcov, budem mať voľné miesto v aute z Krupiny, cez Zvolen, južnou trasou do Košíc.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92856 od Boa1
ZDravím, chcem sa spytať či nahodou nejde niekto zo zapadu(Trenčín/Banovce nad bebravou) a má volne dve miesta v aute eura na pohonné hmoty samozrejmosť, kontaktujte ma najlepšie emailom :muchadavid08@gmail.com
dakujem ;-)

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92858 od miro293
Ak sa nejako dopravíte do Zvolena, viem vás zobrať.

Milan, bude tam niekto predávať mrazené patentky? Potrebujem zohnať nejaké to kilečko :)

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92859 od fleiredelie

miro293 napísal: Ak sa nejako dopravíte do Zvolena, viem vás zobrať.

Milan, bude tam niekto predávať mrazené patentky? Potrebujem zohnať nejaké to kilečko :)

Mirko, neviem kto bude mať, ale cinkni Riškovi Čirákovi, on ich určite bude vedieť zabezpečiť a donesie......kontakt Akvaristika Rizlaci - 0911 318 008

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92862 od Boa1
Miro o kolkej prosím ťa vyražaš zo ZV?

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92865 od miro293
Predpokladám, že to bude okolo 5,30 ráno, v Košiciach chcem byť niekedy okolo 8. Vyrážam z Krupiny, vo Zvolene budem nakladať kamošove veci a pokračovať ďalej. 2 miesta sa určite nájdu.
Milan, skôr ma zaujíma nejaký dovozca alebo výrobca. Predajca z chováču si na to hodí ešte minimálne 50% maržu, také viem zohnať aj tu. Ešte sa ale rozhodnem, či brnknem Rišovi, možno bude chcieť nejaké emy na barter.

www.terafarm.eu

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92878 od 12syky
Tak skusim tom este raz :D bude mat niekto v ponuke Testudo graeca alebo Testudo marginata ?

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92914 od ToPaS
este doplnim ze na ATcko hady neberiem...ak ma niekto zaujem treba napisat a nasledne donesiem

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92950 od Fabiny
Tak ako sa vám páčila výstava/burza? A čo ste nakúpili? Ja som si kúpil samičku boa constrictor salmo cross sunset. Bol som trocha sklamaný, pretože bolo dosť málo hadov a užovky červené neboli žiadne.

0,1 elaphe guttata amelano het anery (NZ 6/2011)
0,1 boa constrictor salmon cross sunset (NZ 3/2012)
Prílohy:
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Heri

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.244 sekúnd
Funguje na Kunena fórum