TERAHOBBY NITRA

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92488 od Peter Mokrý
Odpoveď od Peter Mokrý na tému TERAHOBBY NITRA
Tento príbeh poznám už dlhšie a trocha ináč. No nič, je to na vás páni. A v prvom rade je to poučné, biznis je biznis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92493 od fleiredelie
Odpoveď od fleiredelie na tému TERAHOBBY NITRA
To Terno - Burza v Košiciach bola ohlásená už začiatkom tohoto roka tak na našej stránke ako aj tu na Teraristika.sk. Neviem akým spôsobom vyhlasujete burzu v Nitre, ale pokiaľ si dobre pamätám, stretli sme sa aj na burze v Trnave aj u nás v Košiciach. Keď som ja zistil, že burza v Nitre je ten istý termín ako v Košiciach, okamžite som Vám písal mail, na ktorý mi ale nikto neodpísal......

Bohužiaľ, ak budete očakávať, že Vás organizátori iných akcii budú zahlcovať telefonátmi, že kedy je Vaša akcia, tak to si myslím, že sa nedočkáte. Keď som ja rozbiehal burzu v Košiciach, sám som sledoval a kontaktoval ostatné burzy a až potom vyhodil svoj termín, keďže som vedel, že starším burzám konkurovať nemôžem. Slovensko je malé a nemá zmysel aby sme v kontakte neboli. Ja mám svoj kontakt uvedený všade, nebol problém mi maila napísať. Vrazil som do propagácie Košíc nemalé peniaze (zaplatené bilboardy, 11tis. letákov, Led obrazovka v Optime) a nemal som už šancu termín zmeniť, kedže letáky boli v tlači.

Keď ste sa dohadovali s usporiadateľmi v TT, teda s pánom Kányom, ten vedel môj termín už od minulého roka, len nebol ešte potvrdený (Kedže organizujeme AkvaTera akcie pod jednou hlavičkou, veľmi dobre spolu komunikujeme a keby ste sa opýtali jeho, určite by Vám termín akcie potvrdiť vedel)

Teraz to už aj tak neporiešime, máme poučenie a verím, že sa odpovedi od Vás dočkám aspoň tu, keď už cez email to nešlo.

S pozdravom
Oselský Milan

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92503 od Heri
Odpoveď od Heri na tému TERAHOBBY NITRA
Zrejme tento termin nebude zrejme z Vas nikto menit, do buducnosti je nutna lepsia koordinacia. Kosice aj Nitra su chovatelsky silne a aj pre predajcov zaujimave.

www.serashop.sk + Výroba terárií na mieru
www.akvashop.sk - AkvaShop tvoj e-shop

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92510 od miro293
Odpoveď od miro293 na tému TERAHOBBY NITRA
Ja som napríklad rozmýšľal, že pôjdem aj do Nitry. Keďže koordinácia nebola a je to v jeden deň, ostanem verný Košiciam, kde som bol doteraz stále spokojný. Dúfam, že na jeseň to už bude zvlášť a budem môcť ísť na obidve. Rozpoliť som sa ešte nenaučil ;-)

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Mino

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92559 od Lubic
Odpoveď od Lubic na tému TERAHOBBY NITRA
Dobry den,

prosim Vas, neprinesie niekto na burzu do Nitry chameleony Furcifer pardalis ambanja. Mal by som zaujem o parik. Dakujem.

Lubo

tel. 0911 107 529
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Prílohy:

pred 7 rokmi 5 mesiacmi #92802 od tipek
Odpoveď od tipek na tému TERAHOBBY NITRA
zdravim :-)
bude na burze v nr niekto z tohoto fora kt .chová a predáva cvrčky ?
rád by osm sa s nim dohodol a kupil cvrčky od neho cvrčky ,

pred 7 rokmi 1 dňom #95297 od terno
Odpoveď od terno na tému TERAHOBBY NITRA
Terahobby Nitra - 4.11.2012 od 9.00 hod

[url:3v4asu24] www.theraphosidae.szm.sk [/url]

pred 6 rokmi 6 mesiacmi - pred 6 rokmi 6 mesiacmi #97426 od terno
Odpoveď od terno na tému TERAHOBBY NITRA

[url:3v4asu24] www.theraphosidae.szm.sk [/url]

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.220 sekúnd
Funguje na Kunena fórum