TERAHOBBY NITRA

pred 7 rokmi 11 mesiacmi #87394 od terno
TERAHOBBY NITRA bolo vytvorené terno
nová nitrianska teraristická burza, info zatial u mna, web čoskoro bude funkčný.

Plagát - zatial pracovná verzia

[url:3v4asu24] www.theraphosidae.szm.sk [/url]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 7 rokmi 11 mesiacmi #87401 od Domca1129
Odpoveď od Domca1129 na tému TERAHOBBY NITRA
Nevie niekto, či tam budú tento rok predávať preparovaný hmyz? Minulý rok som neola a viem, že rok predtým to mali.

HADY: - Pantherophis Guttatus 1,0
JAŠTERY: - Eublepharis Macularius 2,0 - Iguana Iguana - Pogona Vitticeps
PAVÚKY: - Psalmopoeus Irminia 3 zv, 5 zv - Lasiodora Parahybana 2x 3 zv - Nhandu Chromatus 3x 2 zv - Tapinauchenius violaceus 6 zv - Cyriocosmus elegans 2 zv - Brachypelma Boehmei 5 zv. -...

pred 7 rokmi 11 mesiacmi #87485 od lemon
Odpoveď od lemon na tému TERAHOBBY NITRA
chcelo by to asi nejaké plagáty zavesiť na net, a celkovo reklamu, aby tam zas neboli 2 predajci a 7 kupujúcich ako po minulé roky

pred 7 rokmi 11 mesiacmi #87486 od romcosk8
Odpoveď od romcosk8 na tému TERAHOBBY NITRA
suhlasim s lemonom ;)

Elaphe guttata
Pogona Vitticeps

pred 7 rokmi 11 mesiacmi - pred 7 rokmi 11 mesiacmi #87535 od O.D.B
Odpoveď od O.D.B na tému TERAHOBBY NITRA
Aj ja suhlasím, keby som neišiel pozriet sem tak ani neviem že nejaka burza tam bude a to bývam 20km od Nitry. Ak sa posnažíte spravit tomu poriadnu reklamu a bude vyzerat ža sa tam aspon ,,nejaký" ludia ukážu, tak sa pripájam a prijdem nečo ponuknut :wink: a ešte doplním pozeral som na ifaune - bazoši a nikde žiadna zmienka o burze. Hlavne na taketo stránky dávajte pozvánky ... bez reklamy to bude na p...

pred 7 rokmi 6 mesiacmi #92448 od terno
Odpoveď od terno na tému TERAHOBBY NITRA

pred 7 rokmi 6 mesiacmi #92449 od terno

lemon napísal: chcelo by to asi nejaké plagáty zavesiť na net, a celkovo reklamu, aby tam zas neboli 2 predajci a 7 kupujúcich ako po minulé roky

len pre info na novembrovej akcii bolo obsadenzch 55 stolov (scasti aj ceskymi predajcami) a navstevnost bolo cez 500 ludi (neratam deti do 6 rokov.) Myslim ze nato ze to bola nova burza a hlavne potom ako vyzerali posledne Hobyexotiky v Nitre to bolo celkom slusne.

pred 7 rokmi 6 mesiacmi #92450 od miro293
Odpoveď od miro293 na tému TERAHOBBY NITRA
Len škoda, že v ten istý deň je aj burza v Košiciach. Takto to bude rozbité a buď jedna z nich alebo obidve prídu o nejakých predajcov. Pre budúcnosť by bolo dobré dohodnúť si s chalanmi termíny, aby si zbytočne nekonkurovali, ale sa dopĺňali.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

18. október 2019

Bezplatná chovateľská inzercia zvierat rozdelená do rôznych kategórií: psy, mačky, akvaristika, teraristika, papagáje, exoty, hydina, králiky, holuby
pred 7 rokmi 6 mesiacmi #92453 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému TERAHOBBY NITRA
Akurat pozeram ze nejaky povedomy termin. Burza v KE je ohlasena uz nejaky ten piaotk, nechapem preco je na ten isty termin dana aj burza v NR. Tusim ze sa idu ludia o slovenske burzy potrhat a preto si organizatori mozu dovolit dat aj 2 v 1 den.

pred 7 rokmi 6 mesiacmi #92475 od terno
ja som tento termin v nitre avizoval uz koncom inuleho roka........ cakal som len potvrdenie inych akcii.......bohuzial z Kosic ma nikto nekontaktoval a musel som sa dohodnut aspon s usporiadatelmi v TT (dve akcie) ZV, BA a PD

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.515 sekúnd
Funguje na Kunena fórum