Akva-tera Trnava

pred 9 rokmi 1 mesiacom #65057 od lil bank
Odpoveď od lil bank na tému Akva-tera Trnava
Elfka s toho mailu si tazku hlavu nerob lebo to fakt musel byt neaky debilek, pretoze normalny clovek by toto nenapisal.

Emydura Subglobosa :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 1 mesiacom #65058 od ELFKA
Odpoveď od ELFKA na tému Akva-tera Trnava
No jo.. ale tak vies, cloveka to zamrzi.. Lebo vazne sa snazim, vysvetlujem, opakujem, radim (sice len o guttkach, ale co, zaciatocnici potrebuju aj s tym pomoct)..
A kto sedel vedla mna na burze tak to pozna (chudak Nerd :wink: ) ze stale rozpravam, usmievam sa.. este si dam aj vystrih a co mam za to? :lol: 8)

Ale nic to.. Dufam, ze sa vsetci na ATT zastavite aj pri mojom skromnom stole s chujovinami :wink:

Elaphe guttata : Klasik 100%hetero Anery 0,1. Amelano FLUORESCENT-ORANGE 0,1. Snow 1,0. Anery 0,1. CREAMSICLE 1,1. Anery MotleyStriped 0,1.
www.elfka.estranky.sk

pred 9 rokmi 1 mesiacom #65059 od lil bank
Odpoveď od lil bank na tému Akva-tera Trnava
Ale si to vezmi tak ze by si neaky zaciatocnik kupil hned PMB alebo co ved podla zdraveho rozumu trochu tak pre zaciatok s hadmi by sme mali zacat s guttkou alebo koralovkov.

Emydura Subglobosa :)

pred 9 rokmi 1 mesiacom #65060 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému Akva-tera Trnava
echo00 Napísal:

ATT teda nie je burza? Ci ako rozumiet tej poslednej vete:

Samozrejme ze ano. Je to akcia ako mnoho inych - Zvolen, Bratislava, Kosice, Zilina - len o kus vacsia.

pred 9 rokmi 1 mesiacom - pred 9 rokmi 1 mesiacom #65063 od ToPaS
Odpoveď od ToPaS na tému Akva-tera Trnava
ELFKA neries :)...to mas tak ked sa nejake polodementne dieta(ak to nieje polodementne dieta tak je to nejaky iny "tvor" s podobnym zmyslanim) dostane k internetu.Skor to ber ako uspech..nie kazdy dokaze prinutit hoc aj nechtiac take čudo rozmyslat...btw. tesim sa na AT kosice :)

pred 9 rokmi 1 mesiacom #65068 od aivenhov
Odpoveď od aivenhov na tému Akva-tera Trnava
No neviem ako iný,ale ja som na tej burze bol cca 3x, aj keď len ako kupujúci. Ten,kto poslal ten email by sa mal hambiť :evil: . Zrejme si mu pokazila kšefty a predal málo zvierat.No aj tak,ak sa chcel ventylovať, mohol sa aj slušnejšie vyjadriť :!: . Každopádne za chovateľa hovoria jeho zvieratá,zatiaľ som tu na fóre nevidel ani jednu sťažnosť,že by si predala choré zviera, alebo že by si neporadila,keď vieš.
Ber to z tej lepšej stránky,asi ti závidí tvoj úspech.v:)

pred 9 rokmi 1 mesiacom #65086 od PiXeL
Odpoveď od PiXeL na tému Akva-tera Trnava
je to magor ... ten kto to napisal a moze si dat facku za taketo reci ...

AKVATERA BRATISLAVA:

Priložený súbor:

pred 9 rokmi 1 mesiacom #65102 od Tommy
Odpoveď od Tommy na tému Akva-tera Trnava
ELFKA keby som ho tam ja chytil tak by si sa na to nevydrzala pozerat co by som mu robil .Ber to s kludom stojime predsa za tebou.Dufam ze sa mi podari dojst aj do Trnavy este som tam nebol.

pred 9 rokmi 1 mesiacom #65107 od Boa1
Odpoveď od Boa1 na tému Akva-tera Trnava
elfka- sice ta nepoznam nebral som od teba žiadne zviera ale už len podla prispevkov a podla toho ako sa snažiš ludom pomahaš nemožeš bit až taky zli človek ;-) ..vieš niektore zakomplexovane deti nevedia čo pišu.inak ohladom tejto burzy ešte som tam nebol chystal som sa vela krat ale nikdy sme sa tam nedostali bud sa pokazilo auto alebo niečo do toho vošlo...dufam že tento rok to vide a pridem pozriet aj tuto burzu.

pred 9 rokmi 1 mesiacom #65220 od Yeahman
Odpoveď od Yeahman na tému Akva-tera Trnava
tam si treba rezervovat stoly ? xD a ELFKA ten sa teda vyznamenal :D

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.311 sekúnd
Funguje na Kunena fórum