St Polten

pred 9 rokmi 1 mesiacom #80798 od Ibex
Odpoveď od Ibex na tému Re: St Polten
Ja sa tam kvoli skuskam nedostanem - ale teoreticky by si bol ochotny mi tam vyzdvihnut dva male ciliaty? Transport vramci SR by sa uz nejak vyriesil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 1 mesiacom #80799 od Fredy81118
Odpoveď od Fredy81118 na tému Re: St Polten
jasne, ide so mnou aj bico tak ich necham u neho. ;-)

Morelia Viridis 2.3 , B.c.c Surinam 1.1 , Morelia spilota cheynei 1,1 , Python Regius 1,1 ...

pred 9 rokmi 1 mesiacom #80835 od Otherx
Odpoveď od Otherx na tému Re: St Polten
Fredy je to jedno miesto este volne? ja by som prisiel k bicovi a siel s vami v nedelu. kedy je odchod od biciaka?

B.C. mix 0,0,1 L.t. hondurensis 0,1 P. regius 0,1 P.imperator 0,1 B.smithi 0,1 H.gigas 1,0

pred 9 rokmi 1 mesiacom #80846 od Otherx
okey...diky Fredy za informovanie Bica, volal mi prave...takze som posledny pasazier posadky. tesim sa :)

B.C. mix 0,0,1 L.t. hondurensis 0,1 P. regius 0,1 P.imperator 0,1 B.smithi 0,1 H.gigas 1,0

pred 9 rokmi 1 mesiacom #81012 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému Re: St Polten
Takze ako sme zaculi aj na burze, slaba ucast predajcov aj kupujucich bola sposobena tym ze sa vo Wiener Neustadt (juzne od Viedne) konala druha burza - http://www.tropic-exotic.at/ . Povodne to bolo pod zastitou jednej burzy a miesta sa striedali, teraz ale zda sa urobili na truc 2 burzy v rovnaky termin.

pred 9 rokmi 1 mesiacom #81028 od Otherx
Celej akcii to len uskodilo ako sme mali moznost vidiet...skoda ze Polten takto stratil na kvalite...mali by sme tychto "znechutenych" predajcov zlanarit k nam do TT a vypalit rybnik zvysku strednej europy :D ja viem, zazvoni budik a ja sa zobudim z toho sna

pred 8 rokmi 10 mesiacmi #85805 od Bic0
Chysta sa niekto na burzu 2.10. do Poltenu? Tento krat by nemala kolidovat s tou druhou (ta je tento vikend tusim) a kedze je jesen je pravdepodobne ze ponuka bude slusna.

pred 8 rokmi 9 mesiacmi #85807 od Ibex
My asi pôjdeme, ikeď do Hammu teraz pôjde asi väčšina zvierat čo sme chceli predávať na AT TT a v Poltene, takže to ešte nie je isté.

pred 8 rokmi 9 mesiacmi #86230 od Bic0
Vyzera to ze pojdeme zatial dvaja z BA, nejaky zaujemca co sa chce pridat do auta?

pred 8 rokmi 9 mesiacmi #86235 od Ibex
S Gastrom sme dvaja + psisko. Este cakame na Hora a Martina ci s nami nepojdu. Ak nie, mozme sa nejako dat dokopy.

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.105 sekúnd
Funguje na Kunena fórum