St Polten

pred 9 rokmi 8 mesiacmi - pred 9 rokmi 8 mesiacmi #55495 od hasanko
Odpoveď od hasanko na tému St Polten
ale nič, kľudne ignorujte moje pripomienky, zrejme sú úplne "mimo mísu". ja som sem len prispel z dôvodu toho, či je možné sa k niekomu pridať, nakoľko sám "technickými možnosťami" nedisponujem. očakával som skôr konštruktívne príspevky typu "sme traja, štvrtého priberiem, nástup v BA - Eisteinova, 6:30" a pod. písať o tom, že "mooožno pôjdem", "zháňam auto", či "rozmýšľam, či ísť..." mi nijako v tomto mojom dopyte nepomôže...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 8 mesiacmi #55496 od hasanko
(ja neviem, dohadujete akciu prvý krát, alebo čo?! však fakty sú jasné - ide Pixel s drahou, chcem ísť ja + vodič... to sú rovní štyria, plné auto. pokiaľ Pixel ide do auta prvého, tak do ruhého chýbajú ešte dvaja. vyvolám dopyt.
náklady tam - späť s diaľničným poplatko sú také / počet osôb + ev. marža navrch = náklady na osobu.... si ochotný dať / nie si? - pokiaľ áno, cesta trvá toľko, t.j. najneskorší nástup o tej a tej tam a tam, podmienka nástupu do auta je zavolanie 20min vopred a ako vodič si zabezpečím aspoň jedného náhradného pasažiera, ktorého však uistím, že je náhradný... je ťažké zorganizovať tu cez fórum takúto akciu?!)

pred 9 rokmi 8 mesiacmi #55500 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému St Polten
Ani nevies aku mas pravdu o mojom aute, vsetko co si pisal u neho cakam kazdy den.

Preto som sem pisal ze zrejme auto pojde, nech s tym rata. Obavam sa ze nechapes alebo nechces chapat co som pisal. Idu 2 auta ak sa nic nestane. Naklady a podobne veci su jasne, do Poltenu ideme +- v standardnej zostave hadam siesty krat. Zatial to vidim na 8-9 ludi a to je tak akurat na 2 auta.

pred 9 rokmi 8 mesiacmi #55501 od Yukina
Odpoveď od Yukina na tému St Polten
Ahojte,
rozmyslam ze tiez pojdem do St. poltenu na burzu (ak presvedcim nasich ze sa im chce sa v nedelu previezt autom:D)..
A rada by som sa spytala niekoho kto tam uz bol, alebo je inak informovany na konkretnu adresu konania + ci tam je kde zaparkovat + od kedy do kedy burza trva...

Kazde info potesi :)

pred 9 rokmi 8 mesiacmi #55503 od Bic0
Tu je ich oficialna stranka bohuzial v nemcine (ostatne jazyky nie su aktualizovane) http://www.exotica.at/index_VAZ.html . Pred vystaviskom je velke parkovisko, ale je dobre prist minimalne hodinu skor, pretoze sa tam tvori dlhy rad a parkuje sa potom uz pomerne daleko (stale vsak v areali).

pred 9 rokmi 8 mesiacmi #55506 od Yukina
Odpoveď od Yukina na tému St Polten
Dakujem :) Ujo google mi tú stránku nenašiel :P Nemčina mi nevadí, možno ešte lepšie ako iné jazyky...

pred 9 rokmi 8 mesiacmi #55509 od hasanko
Bic0 napísal:

Ani nevies aku mas pravdu o mojom aute, vsetko co si pisal u neho cakam kazdy den.

Preto som sem pisal ze zrejme auto pojde, nech s tym rata. Obavam sa ze nechapes alebo nechces chapat co som pisal. Idu 2 auta ak sa nic nestane. Naklady a podobne veci su jasne, do Poltenu ideme +- v standardnej zostave hadam siesty krat. Zatial to vidim na 8-9 ludi a to je tak akurat na 2 auta.

aha. a to som konkrétne z ktorého tvojho príspevku mal vyčítať, že idete "zabehnutí" 8-9ti ľudia, čo je na dve autá? resp. prečo vôbec sem prispievaš, keď ste v podstate plní?! (alebo je to myslené 9 ľudí i s Pixelom a frajerkou? píš jasne!)
ale máš pravdu, nechápem. (hoc by som chcel!)

pred 9 rokmi 8 mesiacmi #55511 od Bic0
Napisal som ...

Pixel nevesaj hlavu, vyzera to tak ze by sli 2 auta kde sa rata aj s vami 2. Jedine ze by do toho druhemu soferovi nieco prislo.

... a kedze Pixel predtym pisal ...

Hladam odvoz na 7.3.2010 z BA do St Polten a s5 pre dvoch ludi

... tak mi to prislo pomerne jasne. Keby som hladal dalsich ludi tak to napisem.

pred 9 rokmi 8 mesiacmi #55515 od hasanko
OK, tak som to predpokladal i ja. ale od začiatku je to v podstate o tom, že sa vtieram... dobro, dal si ma na lopatky. držím Pixelovi s polovičkou palce, nech "druhému šoférovi nič nepríde" a ja skúsim teda dopytovať po odvoze ďalej. možno sme aspoň pobavili "okoločítajúcich"... :? nech sa vám darí a hádam sem pribudne i iný link s fotkami z burzy, hmm?! :wink:

pred 9 rokmi 7 mesiacmi #56265 od hasanko
...apropo, ako je to s tým odvozom? kto teda ide na túto výstavu?

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.317 sekúnd
Funguje na Kunena fórum