St Polten

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #54666 od PiXeL
St Polten bolo vytvorené PiXeL
kto ide ? Hladam odvoz na 7.3.2010 z BA do St Polten a s5 pre dvoch ludi. Ak niekto idete autom tak mi napiste SS a dohodneme sa. THX

AKVATERA BRATISLAVA:

Priložený súbor:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #54670 od PiXeL
Odpoveď od PiXeL na tému St Polten
tak bud je kazdy FULL alebo nikto nejde :( no toto ...

AKVATERA BRATISLAVA:

Priložený súbor:

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #55084 od hasanko
Odpoveď od hasanko na tému St Polten
no tiež zháňam povoz. sám disponujem autom (no na letných nových pneu...), ale v Poltene som bebol, nepoznám cestu...

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #55088 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému St Polten
Cesta nie je problem, vedeli by sme navigovat ako prve auto. Letne gumy su ale horsie, v Rakusku su tusim povinne (aj ked neviem na 100%). Keby bol velky zaujem a nedostatok aut tak prinajhorsom viem zobrat svoje, ale to by ste museli zatiahnut komplet benzin + dialnicu. A aj to len za predpokladu ze aj druhe auto by malo 4 ludi.

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #55487 od Bic0
Pixel nevesaj hlavu, vyzera to tak ze by sli 2 auta kde sa rata aj s vami 2. Jedine ze by do toho druhemu soferovi nieco prislo.

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #55488 od hasanko
...s "vami dvomi" znamenám i ja?! kto mi dá vedieť?! alebo sa moc vtieram?!

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #55489 od Bic0
Moc sa vtieras :-) Myslel som konkretne Pixela + jeho drahu. Ale ako vzdy, konecne stavy budu jasne az den pred burzou.

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #55490 od hasanko
aha. no len vedieť deň pred burzou, či idem s tým alebo nejdem, asi zrejme nestačí! možno dokážeš existovať takýmto spôsobom ty, ale ja si za pár hodín nedokážem zohnať alternatívy. predpokladám, že plánovať je normálne činnosť človeka, nie?!
(ale OK, vtieram sa. bral som to tak, že fórum je i o týchto možnostiach. no pokiaľ majú všetci prístup k životu taký, že "...ešte je čas. však uvidíme." a potom sa deň pred odchodom rozhodnú, či áno alebo nie.... sorry, ale s takýmito ľuďmi nie som schopný si zorganizovať spoločnú akciu...)

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

23. august 2019

Bezplatná chovateľská inzercia zvierat rozdelená do rôznych kategórií: psy, mačky, akvaristika, teraristika, papagáje, exoty, hydina, králiky, holuby
pred 9 rokmi 6 mesiacmi #55492 od Bic0
hasanko, nerob tu sceny. Problem nie je v tom ze by sme to neorganizovali ale v tom ze cloveku s druhym autom sa moze nedobrovolne zmenit plan zo dna na den a nic s tym nenarobi. Prve auto je +- iste uz par tyzdnov (u mna padlo rozhodnutie ist uz minuly rok), len s tym druhym je to neiste.

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #55494 od hasanko
??? ale to je v poriadku, neplánované veci sa dejú a môžu sa stať i v tvojom prípade. kľudne ti môže niekto ukradnúť auto z piatku na sobotu, alebo ho "len" proste nenaštartuješ, alebo sa ráno (ako vodič) zobudíš polomŕtvy a ani z poslete nevstaneš... t.j. ani za seba objektívne nemôžeš dať 100%, ale všetko je naplánované tak, že tam máš ísť a do poslednej chvíle to tak i vyzerá.
okolnosti sa dejú, ale prečo sa na ne vyhovárať a veci "pre istotu" ani nedohadovať!? pokiaľ dotyčný druhého auta na burzu chce ísť, tak by mohol už dopredu vedieť, či na to bude mať (čas, chuť, financie, technické možnosti...) a pokiaľ nie, či je schopný zabezpečiť náhradné riešenie, ev. do kedy. ale v čom by toto rozhodnutie malo byť iné 3 týždne pred akciou ako deň pred akciou?! :oops: (alebo mám len skutočne málo zainteresovaných informácií...?! :( )

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.930 sekúnd
Funguje na Kunena fórum