Hamm

pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52012 od nerd
Hamm bolo vytvorené nerd
Takze sme sa dneska skoro rano vratili z burzy v Hamme - po vydatnom spanku som sa pustil do spracovania fotiek, ale kedze je ich nieco okolo 150 tak mi to nejaky cas potrva... Necakajte zazraky - fotak som mal pozicany (takze som nan nebol zvyknuty), muselo sa fotit bez blesku a stativu = z ruky a taktiez svetlo v hale nebolo idealne... K tomu si priratajte odrazy svetiel lamp od plastovych vrchnakov krabiciek a dostanete vysledok X rozmaznutych fotiek... Napriek tejto fototgraficky nepriaznivej situacii sa mi podarili aj nejake slusne zabery takze po ich spracovani sem zopar hodim...
Tuto temu vlastne zakladam ako taku malu propagaciu tejto skvelej burzy a zaroven ako inspiraciu pre chovatelov u nas - ako by to mohlo vyzerat... Je mi jasne ze na SK nebude zrejme nikdy Hammovska kvalita (co je dane aj nasou povahou a predstavou nakupujucich ze zvierata by mali byt pod 10€ :( ), ale snazit sa mozeme :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52013 od Bic0
Odpoveď od Bic0 na tému Hamm
Len by som povedal ze co sa tyka velkosti burzy cakal som viac, Hamm mi pride rovnako velky ako rakusky St Polten. Druha vec je ze v Hamme boli predajcovia z nemecka, rakuska, madarska, danska, holandska, svedska, ciech, francuzska aj z USA. Ponukane zvierata boli tiez porovnatelne s Poltenom, akurat tie "vzacnejsie" tu boli vo vacsich mnozstvach a lepsich cenach. Inak hodnotim burzu pozitivne, az na tu cestu ktoru si ale za volantom komplet odkrutil Nerd.

pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52015 od Martin
Odpoveď od Martin na tému Hamm
Som zvedavy na fotky, nech budu ake budu. :wink: Mal by som otazku ako ste riesili cestu? Spali ste niekde v okoli Hammu? Ak hej, ako to vychadza cenovo? Dik.

pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52018 od Bic0
Spali sme priamo v Hamme, na parkovisku pred vystaviskom :) Ja som v piatok odchadzal z domu o 13:00, v Trnave sme sadli do druheho auta a sli do Trebica, kde sme presadli do Nerdovho auta. Sli sme na Prahu (kde sme pobludili) a dalej po dialnici na Hamm. Dorazili sme tam cosi pred 5:00 rano a boli sme asi 6-te auto na parkovisku. Tak sme si zdriemli asi do 7:30. Uz okolo 8:00-8:30 sa zacinaju tvorit rady na listky (predaj je az od 10:00). Udajne bola teraz ale asi 1/2 ucast, takze 10:20 sme uz boli dnu. Po burze sme este sli k jednemu chovatelovi. Cestou spat sme mali niekolko zastavok na vymenu vody vo flasiach a termoforoch za teplu (viezli sme 4 hady). Domov do PK som dorazil dnes o 7:30, unaveny ako pes. Pokial viem, Lachesis tam niekde prespaval, takze asi bude vediet poradit.

pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52019 od O.D.B
Odpoveď od O.D.B na tému Hamm
Bico ale verím že to za tú strašnú cestu stálo :wink: ak chcete tu je dobrý článok o ceste do Hammu tera.poradna.net/a/view/100136-hamm-aneb-cesta-tam-a-zase-zpatky

pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52021 od Bic0
O.D.B.: ja som to mal len ako vylet, nekupil som vobec nic. A nie preto ze by som nechcel alebo nemal prachy, skratka som doma dostal striktny zakaz - aj ked som ho uz X krat porusil, teraz som nemal naladu. Zhanal som akurat nejake hady pre PiXeLa ale na minutu som zavahal a jedine ktore splnovali vsetky poziadavky mi niekto vyfukol - a to trvalo len par minut kym PiXeL odpisal "kup to".

pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52022 od PiXeL
Odpoveď od PiXeL na tému Hamm
no a tak nekupil :) nebolo uz co kupovat... nevadi, nabuduce. Som rad a vazim si jeho ochotu pomoct aj ked z toho nic nemal...

AKVATERA BRATISLAVA:

Priložený súbor:

pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52023 od Martin
Odpoveď od Martin na tému Hamm
Dik za odpoved, tento rok co bude, tak sa tam chystame, tak trosku zacinam zistovat co a ako. :)

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

18. október 2019

Bezplatná chovateľská inzercia zvierat rozdelená do rôznych kategórií: psy, mačky, akvaristika, teraristika, papagáje, exoty, hydina, králiky, holuby
pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52030 od PiXeL
Odpoveď od PiXeL na tému Hamm
Mino a co to je ... to co mas nove ? :)

AKVATERA BRATISLAVA:

Priložený súbor:

pred 9 rokmi 10 mesiacmi #52034 od Bic0
Prezradim za Mina: ide o 1,1 Bcc Guyana a 0,1 Bcc Suriname.

Okrem toho je u mna na par dni ubytovana 0,1 Bc amarali pre ktoru si ma prist jeden tatar z vychodu :D

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.580 sekúnd
Funguje na Kunena fórum