Bulvarne clanky o terarijnych zvieratach

pred 8 rokmi 3 mesiacmi #100086 od Nerd
Tak nam tie uhorky krasne rastu... Zasa dalsi clanok, v ktorom ubohe macicky trpia utokmi zakerneho hada, ktoreho vypustili nezodpovedni chovatelia... (nic proti mackam, zopar ich mame, ale je to rovnaky predator ako hady)...

www.novinky.cz/koktejl/344874-policie-na-floride-vyresila-zahadu-mizejicich-domacich-kocek.html

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 8 rokmi 3 mesiacmi - pred 8 rokmi 3 mesiacmi #100100 od Dobi2374
Bulvar je proste raz taky. Niekedy ma to dost stve, ale s tym nic nenarobim. Celkoby obraz spolocnosti je, ze ked macka zozerie mys, tak je to v pohode, ale ked sa mysami krmia hady a ine plazy, uz je to hyenizmus.

Toto je trochu staršie, ale stále sa pozastavujem nad tým, ako had utiekol. www.extra.cz/zabila-je-ve-spanku-dva-male-chlapce-na-navsteve-u-kamarada-uskrtila-krajta

pred 8 rokmi 3 mesiacmi - pred 8 rokmi 3 mesiacmi #100101 od Bic0
Vyse rok stara vec. Ked sa nemylim tak sa neskor vysetrovanie otocilo smerom ze tie deti uskrtil ktorysi z tych ludi co sa tam pohybovali a snazil sa to hodit na hada.

pred 8 rokmi 1 mesiacom #100175 od Nerd

Ľudská blbosť a vesmír sú nekonečné... Aj keď s tým vesmírom si nie som úplne istý...
A.Einstein

pred 8 rokmi 1 mesiacom #100187 od Bic0
To ma niekto riadnu dieru pod dverami ked mu tadial tmavka zdrhne z bytu :)

pred 8 rokmi 1 mesiacom #100221 od Nerd
Preco je dobre vozit k zvietam na/z burzy aj prislusne doklady, zmluvy atd ? Pre toto - www.novinky.cz/krimi/351179-celnici-na-jindrichohradecku-zastavili-auto-bylo-plne-hadu-a-jesteru.html

A.Einstein

pred 8 rokmi 1 mesiacom #100233 od Nerd
opakovanie matka mudrosti - PRESTANTE UZ VENCIT TERARIJNE ZVERY - potom to takto dopada www.novinky.cz/krimi/351808-v-byte-na-prazskem-chodove-se-po-pokoji-plazil-hroznys.html Uz ani neviem kolky krat za tento rok...

A.Einstein

pred 8 rokmi 3 týždnami #100250 od Nerd

pred 8 rokmi 5 dňami - pred 8 rokmi 5 dňami #100308 od aivenhov
Je navrhovaná novela zákona o veterinárnej starostlivosti, kde je potrebný súhlas Obecného zastupiteľstva na chov:

„Druhy nebezpečných živočíchov
(1) Trieda pavúkovce (Arachnida)
a) pavúky (Araneida): všetky jedovaté druhy - Atrax sp., Ceratogyrus sp., Citharischius sp., Haplopelma sp., Harpactirella sp., Heteroscodra sp., Chiracanthium sp., snovačky - Latrodectus sp., Loxosceles sp., Lycosa erythrognatha, Mastophora sp., Omithoctonus sp., Phoneutria sp., Phrynarachne sp., Poecilotheria sp., Pterinochilus sp., Selenocosmia sp., Stromatopelma sp.,

b) šťúry (Scorpiones): všetky nebezpečné jedovaté druhy - Androctonus sp., Buthacus sp., Buthotus sp., Buthus sp., Centuroides sp., Leiurus sp., Parabuthus sp., Tityus sp.

(2) Trieda paryby (Chondrichtyes) žraloky (Selachimorpha): všetky jedince s celkovou dĺžkou tela vrátane chvosta väčšou ako 1 m.

(3) Trieda obojživelníky (Amphibia)

a) všetky druhy rohatiek (Ceratophrys),

b) stromárkovité (pralesničkovité) z čeľade Dendrobatidae, s výnimkou rodu Colostethus.

(4) Trieda plazy (Reptilia)

a) všetky jedovaté druhy plazov,

b) dravé druhy korytnačiek z čeľade kajmankovitých (Chelydridae),

c) všetky druhy z radu krokodíly (Crocodylia),

d) z podradu jaštery (Sauria) všetky druhy, ktoré majú v dospelosti dĺžku tela vrátane chvosta viac ako 1 m,

e) z podradu hady (Serpentes) všetky nejedovaté druhy, ktoré majú v dospelosti dĺžku tela vrátane chvosta viac ako 3 m.

Chovateľ nebezpečného živočícha by mal mať čas požiadať obec o súhlas do 31. augusta 2015. Konania začaté pred nadobudnutím účinnosti návrhu zákona sa však dokončia podľa doterajších právnych predpisov.

pred 8 rokmi 5 dňami #100309 od Nerd
A preco to davas do bulvaru?

A.Einstein

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.148 sekúnd
Funguje na Kunena fórum