Lahsia orientacia

pred 10 rokmi 10 mesiacmi #46781 od mosat1
Lahsia orientacia bolo vytvorené mosat1
Chcel by som sa spytat, ci by nemohlo byt doplnene niekde nad cast s prispevkami riadok s linkami, kde sa prave nachadzam? Ide mi o to, ze ked som napr. terariach a v niektorej teme na 10-tej strane (siel som postupne od 1), tak sa neviem jednoducho dostat do zoznamu tem v casti teraria. Musim ist bud backspacom tolko stran naspat alebo si musim kliknut na obsah a znovu prejst do casti terarii. Nie je mozne taketo nieco dorobit? Alebo je nejaka cesta, ktoru som si nevsimol, ako sa dostat opat na zoznam tem terarii, ked som v niektorej teme zahrabany?

P. regius - 0,1, PMB - 0,1, B. emilia, B. smithi, Ch. cyaneopubescens - 0,1, G. rosea, G. rosea - 0,1, Pamphobetheus sp.south equador - 0,1, Pseudemys scripta scripta 1,2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #46785 od miro293
Odpoveď od miro293 na tému Re: Lahsia orientacia
Niečo také už od začiatku existuje. Máš to hneď pod správami a pod tlačí­tkom "Post reply", prí­padne môžeš í­sť do ľubovoľnej sekcie v ponuke napravo dole . Stránky sú očí­slované nad aj pod oknom s textom správ.

www.terafarm.eu
Chelodina longicollis, Blaptica dubia, Blaberus boliviensis, Shelfordella tartara, Gromphadorhina portentosa

pred 10 rokmi 10 mesiacmi #46788 od mosat1
Odpoveď od mosat1 na tému Re: Lahsia orientacia
Vdaka, na viacerych forach som zvyknuty na to hore a nevsimol som si to, ze to je dole. Takze vdaka.

P. regius - 0,1, PMB - 0,1, B. emilia, B. smithi, Ch. cyaneopubescens - 0,1, G. rosea, G. rosea - 0,1, Pamphobetheus sp.south equador - 0,1, Pseudemys scripta scripta 1,2

pred 3 týždnami 3 dňami #101573 od Kathynig
Odpoveď od Kathynig na tému Free cam2cam sex
Hey.My name is Kristina.
I am looking for a guy for a relationship.
I am 28 years old :(
I will call to myself or I will come to visit you.
Find and write me here cutt.us/kristaa My nickname kristina2020
I want it myself!
I want to change my life!
Sorry for bad english...

Priložený súbor:

pred 2 týždnami 6 dňami #101648 od belleVop
Odpoveď od belleVop na tému How to disable singature?
Hi :). I am from Netherlands and i don't know how can i disable my signature? Regards :)

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.312 sekúnd
Funguje na Kunena fórum