Chameleolis barbatus

pred 6 rokmi 4 mesiacmi #98439 od anchietae
Odpoveď od anchietae na tému Chameleolis barbatus

matuzalem napísal: áno toho chvosta je aj mne ľúto avšak týchto krásavcov je málo a ak sa mi podarí zohnať párik tak táto samica určite dostane svoju šancu -učarovala mi a od otvorenia predajne ju sledujem (škoda samca) po pravde vždy mám pocit že melie z posledného avšak je ok žerie dokonca párkrát tam bola aj znáška ;-)

Tak ta samica vazne asi melie z posledneho, ze ma znasku,..nevypoveda o zdravotnom stave,kondicii..( tie slecny co tam robia, nevedia o tom nic, zda sa ze vseobecne o nicom nemaju ani paru, co je jav vo vacsine predajni).
Minule si na mix kobercovku napisali "m.spilota spilota" , ked som ich na to upozornil, bolo mi povedane ze oni sa v tom vyznaju lupsie,oni tam predavaju! Ci podavaju vytaminy barbatusom, odpivedali znameme ze nechce nic take vitaminove zozrat! Jeden kusvuz odpiekli..
Urcite nepridavat k inemu, mladsiemu paru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 6 rokmi 4 mesiacmi #98440 od matuzalem
Odpoveď od matuzalem na tému Chameleolis barbatus
často sa stretávam s predajom zvierat pod iným menom je to spôsobené tým že sa to naskladni na inú kartu a potom sa to predáva pod zlým názvom a dievčatá vitamíny a minerály dávajú videl som ;-)
a samozrejme zdravotný stav som neopieral o znášku len som skonštatoval chovanie sa daného jedinca
dievčata toho veľa nevedia to je pravda ale na druhej strane kto má komplexné skúsenosti s chovom celého spektra ponúkaných zvierat a ešte sa tam zamestná ??
samozrejme za akúkoľvek radu ohľadom chovu budem vďačný barbatusov som ešte nechoval a veľa krát záleží na maličkostiach

ABYSSUS ABYSSUM INVOCAT

pred 6 rokmi 4 mesiacmi #98441 od anchietae
Nic extra to nie je, ako vravim,skof chov v pare, zarastene terarko,..slimaky predkladat urcite,nedrzat na cvrckoch.
Je o nich vela na nege, hladaj skor aktualne info,nie 15-20r stare. Su aj cisto stranky o nich.
Ked sa aklimatizuju, su kludne, malo pohyblive,no vacsie terarko potrebuju, aj vzhladom k svojej velkosti.

pred 6 rokmi 4 mesiacmi #98442 od matuzalem
Odpoveď od matuzalem na tému Chameleolis barbatus
a podaril sa Ti aj odchov ???

ABYSSUS ABYSSUM INVOCAT

pred 6 rokmi 4 mesiacmi #98443 od anchietae
Raz,nemal som ich dlho. Inkubacia 25-27C, 60-90dni. Ak zozehies niekde odchov,napis sz.
Odchovava ich martin1,...alebo tak nejak,len jemu sa nedari inkubacia..aspon tak pisal naposledy.

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.250 sekúnd
Funguje na Kunena fórum