prosí­m pomôžte !!!

pred 10 rokmi 1 mesiacom #41798 od Haleth
môj priateľ si kúpil kraba (neviem o aký druh ide, v kraboch sa nevyznám), chlapí­k nám povedal, že nepotrebuje nejakú obzvlášť namáhavú opateru, že ak prežije cestu domov, tak to máme v suchu. ďalej povedal, že mu stačí­ dávať ako žrádlo granule pre psov... jeden deň sme ho mali s vodou a pieskom vo faunaboxe a až na to, že bol dosť plachý a bál sa, vypadal v poriadku. dnes si ho priateľ odviezol domov, dal ho do akvária so štrkom a vodou, ževraj vypadá dobre a stále vydáva dáke zvuky... a teraz mi volal, že mu odpadla jedna nožička, čo mu môže byť ?? (jednu nohu nemal už pri kúpe, dotyčný predávajúci nám však povedal, že im to nevadí­)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 10 rokmi 1 mesiacom #41836 od Haleth
Odpoveď od Haleth na tému prosí­m pomôžte !!!
dnes som zistila, že je to gecarcinus quadratus, neviete o tom nikto nič ?

pred 10 rokmi 1 mesiacom #41848 od AAA
Odpoveď od AAA na tému prosí­m pomôžte !!!
ako si mozes kupit kraba ktoreho ani nazov nepoznas? :roll:

Canis familiaris 1,0 / Gekko gecko 0,1 / Psalmopoeus irminia 0,1 / Chromatopelma cyaneopubescens ?

pred 10 rokmi 1 mesiacom #41860 od Haleth

AAA napísal: ako si mozes kupit kraba ktoreho ani nazov nepoznas? :roll:

ako môžeš reagovať týmto spôsobom na prí­spevok, keď si ho neprečí­taš ? ja som ho nekupovala, tak mňa, prosí­m, nepoučuj a poznám jeho názov. prosila som o pomoc, nie o poučovanie, nikto nie je dokonalý, ľudia robia chyby, tak ich neodsudzuj, vari ty si nespravil/a nikdy chybu ?

pred 10 rokmi 1 mesiacom #41863 od AAA
Odpoveď od AAA na tému prosí­m pomôžte !!!
prepac . . tak je potom nezodpovedny tvoj priatel . . . . :wink:

Canis familiaris 1,0 / Gekko gecko 0,1 / Psalmopoeus irminia 0,1 / Chromatopelma cyaneopubescens ?

pred 10 rokmi 1 mesiacom #41865 od Haleth

AAA napísal: prepac . . tak je potom nezodpovedny tvoj priatel . . . . :wink:

to áno, je to trotl :lol:

pred 8 rokmi 3 mesiacmi #77503 od mataaa
Odpoveď od mataaa na tému prosí­m pomôžte !!!
Haleth napísal:

môj priateľ si kúpil kraba (neviem o aký druh ide, v kraboch sa nevyznám), chlapí­k nám povedal, že nepotrebuje nejakú obzvlášť namáhavú opateru, že ak prežije cestu domov, tak to máme v suchu. ďalej povedal, že mu stačí­ dávať ako žrádlo granule pre psov... jeden deň sme ho mali s vodou a pieskom vo faunaboxe a až na to, že bol dosť plachý a bál sa, vypadal v poriadku. dnes si ho priateľ odviezol domov, dal ho do akvária so štrkom a vodou, ževraj vypadá dobre a stále vydáva dáke zvuky... a teraz mi volal, že mu odpadla jedna nožička, čo mu môže byť ?? (jednu nohu nemal už pri kúpe, dotyčný predávajúci nám však povedal, že im to nevadí­)

Síce to už je staré, ale tak snáď to pomôže niekomu inému do budúcna. Krabovi zrejme chýbal vápnik, ktorý treba krabovi pravidelne podávať. Do terárka je vhodné dať mu sépiovú kosť,do jedla pridávať napr bielu školskú kriedu alebo škrupiny z vajec.Je možné tiež mu kúpiť nejaký vyživový doplnok a obsahom vápnika v akvaristike buď originál pre krabov alebo napr pre korytnačky.

pred 8 rokmi 3 mesiacmi #77507 od Martin111
Odpoveď od Martin111 na tému prosí­m pomôžte !!!
Haleth - nožičky po zvliekaní dorastu....
mataaa - vyčerpávajúca odpoveď....

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

24. jún 2019

Bezplatná chovateľská inzercia zvierat rozdelená do rôznych kategórií: psy, mačky, akvaristika, teraristika, papagáje, exoty, hydina, králiky, holuby
Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.650 sekúnd
Funguje na Kunena fórum