ake kraby sa predavaju v obchodoch?

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #9901 od cesnakk
... to by aj mna zaujimalo, ale s rybami by som ich nechoval

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #10038 od MAJLO226

cesnakk napísal: caute chcem sa opytat ake kraby predavaju cca za 43 sk v nemenovanom zahradkarskom centre v ke.bohuzial nazov som si nezapamatal ale je v nom slovo vietnam

cau-prosim ta kde v ke sa nachadza ten obchod co si spominal-kde su kraby ci co-napismi ho dik

pred 12 rokmi 1 mesiacom #10214 od cesnakk
v hornbachu v kosiciach ale ked som tam bol naposledy uz ich nemali... chcel by si ich? aj mna zaujali ale neviem vela o nich len to, co sa tu spomenulo
ludia nenasli ste o tomto druhu nieco na nete? bol by som velmi rad dakujem. lebo ja som hladal a vela som toho nenasiel :(

pred 12 rokmi 1 mesiacom #10505 od Marek7
asi na tomto webe neni vele co chovaju krabov a mohli mne a Cesnakovi poradit s chovom :cry:

pred 12 rokmi 1 mesiacom #10573 od cesnakk
presne tak ani nepoznam cloveka kto by doma mal kraba mozno tak v mrazaku :D ...podla mna to moze byt zaujimave sledovat ich

pred 12 rokmi 1 mesiacom #10588 od Puks
ja som dakedy mal 2 kraby. ale mal som asi 10 rokov a nijake info o chove. jeden stal 35 korun. spravil som normal akvaterarium so strkom ale pomerne rychlo skapali. doteraz neviem v com bola chyba. predavajuca v obchode mi ani nevedela povedat aky je to druh a ako sa o ne starat. nie je to moc rozsirene.. :(

E. macularius, L. lugubris, X. leavis, G. rosea, P. regalis, L. striatipes, parahybana, H. hercules, E. weijenberghi, P. murinus RCF, A. geniculata, E. italicus, Diplopoda sp., B. craniifer

pred 12 rokmi 1 mesiacom #10685 od Marek7
no aj moj kamarat choval kraba ale nemal vele info o tom a mu skapal do par mesiacov

pred 12 rokmi 1 mesiacom #11079 od cesnakk
...a prave toho sa ja obavam...chcem, aby sa krab u mna citil dobre a dozil sa co najdlhsieho veku, preto ho radsej nekupujem.

pred 12 rokmi 4 týždnami #11585 od Puks
lidi v chovprodukte v mojom mestecku je tento velky a krasny druh cardisoma armatum za 250. co myslite dobra cena? ale treba UV takze sa na to asi vybodnem

E. macularius, L. lugubris, X. leavis, G. rosea, P. regalis, L. striatipes, parahybana, H. hercules, E. weijenberghi, P. murinus RCF, A. geniculata, E. italicus, Diplopoda sp., B. craniifer

pred 12 rokmi 2 týždnami #12222 od rmlok
nehodi tu niekto foto???????

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.280 sekúnd
Funguje na Kunena fórum