ake kraby sa predavaju v obchodoch?

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1272 od cesnakk
caute chcem sa opytat ake kraby predavaju cca za 43 sk v nemenovanom zahradkarskom centre v ke.bohuzial nazov som si nezapamatal ale je v nom slovo vietnam

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Kanál noviniek nebol nájdený.
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1305 od Wilson
Ahoj, tie kraby sa volaju vietnam red crab choval som niesu narocny staci im mensie terarko s pieskom zopar kamenov a nejake rastliny aby sa mali kam skryt zive rastliny by som nedaval lebo ich urcite znicia. Krmit rybim masom zeleninou zozeru skoro vsetko.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1309 od dracula

Wilson napísal: Ahoj, tie kraby sa volaju vietnam red crab choval som niesu narocny staci im mensie terarko s pieskom zopar kamenov a nejake rastliny aby sa mali kam skryt zive rastliny by som nedaval lebo ich urcite znicia. Krmit rybim masom zeleninou zozeru skoro vsetko.

no vietnam red crab, red claw crab....atd budú pravdepodobne len komerčné názvy...inak ide ak sa nemýlim o kraby z rodu Sesarma......zohnateľné sú sesarma bidens a sesarma mederi.....
ja mám doma s.bidens.......tá cena 43,- je pekná....u nás ich predávajú za 98,-.........ale čo už.....levická realita.... :evil:
..a ako už pí­sal kolega hore ide o nenaročny druh......mám pri ňom bežný akvaristický štrk /zrnitosť 2-4mm/, zopár kameňov a koreň.........a pre filtráciu postačí­ aj menší­ filter..........
rastliny tam nemám, a ani ich nemám v pláne, bo ten môj je dosť destrukčne založený....a pravdepodobne by zničil všetky či už živé alebo umelé.......s tým že zožerú skoro všetko môžem len súhlasiť......ovocie, zelenina, kuracie maso...atd....

Ryby - 84 l, 54 l, 25 l
africké slimáky, kraby, modlivky, pakobylky, pavuky, raky, krevety...

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1319 od cesnakk
diky.ano tak sa volal. takze s rybickami asi sa neda chovat heh :D ?:

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1320 od dracula
s rybkami som ho nechoval.......teoreticky by to šlo.....ale ja som ich dal sólo..........je to aj estetickejšie aj praktickejšie.......ale to je iba môj názor :)
v mojej nádrži je približne 5-7 cm vody, a súš je tvorená akoby ostrovčekmi z kameňov a koreňa........
sesarma bidens dorastá približne 4 cm, s.mederi maximálne 6,5 cm
údaj o veku ktorého sa doží­vajú sa mi nepodaril zatiaľ zistiť.....

Ryby - 84 l, 54 l, 25 l

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1323 od Wilson
No ja nemam tento druh ale mojich krabov chovam spolu s rybickami, ked su kraby najedeny tak rybam davaju pokoj dakde zalezu oni su skor aktivny niekedy podvecer par krat kraby sa pokusali ryby chytit neuspesne :? lol:

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1339 od Lukas.M
a tieto kraby potrebuju slanu vodu???

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1343 od dracula

Lukas.M napísal: a tieto kraby potrebuju slanu vodu???

nie..ide o sladkovodné kraby...

Ryby - 84 l, 54 l, 25 l

Podajte si inzerát na www.ifauna.sk

24. jún 2019

Bezplatná chovateľská inzercia zvierat rozdelená do rôznych kategórií: psy, mačky, akvaristika, teraristika, papagáje, exoty, hydina, králiky, holuby
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1348 od Panoramic
U nás c chovprodukte majú jeden druh, no ja sa do krabov nevyznám takže vám nepoviem ktorý bohužial :oops: ale môžem zistiť.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1382 od Tommy
ja som choval cardisoma armatum a to bol vacsi krab s modrym telom a cervenymi klepetami.

Moderátori: johny31
Čas vytvorenia stránky: 0.782 sekúnd
Funguje na Kunena fórum